اوباما چرا با نتانیاهو دیدار نمی کند - دانلود سخنرانی رائفی پور

اوباما چرا با نتانیاهو دیدار نمی کند

باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگو با فرید زکریا، تحلیل‌گر مشهور شبکه سی‌ان‌ان تصریح کرد که نباید در جنگ با تروریست‌ها، به نظریه جنگ مذهبی نزدیک شد. وی تاکید کرد که ۹۹.۹ درصد از مسلمانان با گروه‌های تروریستی مخالف‌اند و ما باید خود را متحد این افراد بدانیم. رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص سفر نتانیاهو به […]

باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا در گفت‌وگو با فرید زکریا، تحلیل‌گر مشهور شبکه سی‌ان‌ان تصریح کرد که نباید در جنگ با تروریست‌ها، به نظریه جنگ مذهبی نزدیک شد.
وی تاکید کرد که ۹۹.۹ درصد از مسلمانان با گروه‌های تروریستی مخالف‌اند و ما باید خود را متحد این افراد بدانیم.

رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص سفر نتانیاهو به واشنگتن گفت که در صورتیکه نتانیاهو به آمریکا سفر کند با او دیدار نمی‌کند زیرا به هیچ‌ عنوان روال نیست که دو هفته قبل از برگزاری انتخابات با رهبر یک کشور دیدار کند.

اوباما در اینباره تصریح کرد: «من حاضر به دیدار با نتانیاهو نیستم. زیرا سیاست ما اینگونه نیست که با رهبر هر کشوری از جهان درست دو هفته قبل از برگزاری انتخابات آن کشور دیدار کنیم».

وی ضمن حمایت از رویکرد خود در قبال ایران و مخالفت با تحریم‌های جدید علیه ایران در حال حاضر تصریح کرد: «استدلال من است که ما تحریم‌های بسیار کارآمدی علیه ایران تصویب کردیم که این تحریم‌ها توانست ایران را به میز مذاکرات بیاورد.

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI