درآمد مدیرعامل اپل چقدر است؟

درآمد مدیرعامل اپل چقدر است؟

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که حقوق، مزایا یا میزان دریافتی کارمندان یا روسای شرکت های بزرگ فناوری مانند گوگل، اپل، مایکروسافت و … چقدر است؟ تیم کوک، مدیر عامل و مرد شماره یک اپل، یکی از همان اشخاصی است که حدس و گمان های بسیاری در رابطه با حقوق دریافتی اش […]

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که حقوق، مزایا یا میزان دریافتی کارمندان یا روسای شرکت های بزرگ فناوری مانند گوگل، اپل، مایکروسافت و … چقدر است؟ تیم کوک، مدیر عامل و مرد شماره یک اپل، یکی از همان اشخاصی است که حدس و گمان های بسیاری در رابطه با حقوق دریافتی اش مطرح می شود. اما اکنون میزان حقوق دریافتی وی منتشر شده است.

تیم کوک در سال ۲۰۱۴ میلادی در حدود ۹.۲ میلیون دلار و در سال ۲۰۱۳ نیز در حدود ۴.۲ میلیون دلار حقوق دریافت کرده است. افزایش صعودی حقوق دریافتی تیم کوک را می توان در فروش چشمگیر و همینطور استقبال از آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و همینطور اپل واچ دانست که تاثیر به سزایی را در میزان حقوق و دریافتی تیم کوک داشته است.

میزان حقوق و دریافتی مدیر عامل اپل در حالی مطرح می شود که وی به عنوان مدیر عامل برتر حوزه آی تی و فناوری در سال ۲۰۱۴ میلادی نیز نام گرفته است. علت این انتخاب را می توان در رشد سهام و همینطور استقبال چشمگیر مخاطبان از محصولات اپل دانست.

۶ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI