3روز عزای عمومی در امارات

۳روز عزای عمومی در امارات

«خلیفه بن زاید آل نهیان» رئیس دولت امارات عربی متحده مرگ «عبدالله بن عبدالعزیز» شاه عربستان سعودی را تسلیت گفت و اظهار داشت جهان اسلام و عرب رهبری بزرگ و تاریخی را که تا آخرین لحظه عمرش در خدمت منطقه بود، از دست داد. رئیس دولت امارات همچنین در این کشور ۳ روز عزای عمومی […]

«خلیفه بن زاید آل نهیان» رئیس دولت امارات عربی متحده مرگ «عبدالله بن عبدالعزیز» شاه عربستان سعودی را تسلیت گفت و اظهار داشت جهان اسلام و عرب رهبری بزرگ و تاریخی را که تا آخرین لحظه عمرش در خدمت منطقه بود، از دست داد.

رئیس دولت امارات همچنین در این کشور ۳ روز عزای عمومی اعلام کرد و دستور داد پرچم امارات طی این ۳ روز در تمامی ادارات و ارگان‌های دولتی، سفارت‌خانه‌های و هیئت‌های دیپلماتیک این کشور در خارج به صورت نیمه برافراشته خواهد شد.

براساس این گزارش، دربار پادشاهی عربستان سعودی در بیانیه‌ای اعلام کرد: «با نهایت تاسف و تاثر درگذشت ملک عبدالله بن عبدالعزیز را به شاهزاده سلمان بن عبدالعزیز آل سعود ولیعهد تسلیت می‌گوییم. ملک عبدالله بن عبدالعزیز در ساعت یک بامداد جمعه (به وقت محلی) برابر با سوم ربیع الثانی ۱۴۳۶ هجری درگذشت.»

۳ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI