عراقی ها بیشتر از ایران بلیت خریدند

عراقی ها بیشتر از ایران بلیت خریدند

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا فردا از ساعت ۱۰ صبح به وقت تهران در ورزشگاه کانبرا استادیوم به مصاف تیم ملی عراق خواهد رفت. این ورزشگاه که در شهر کانبرا وجود دارد گنجایش ۲۱هزار نفری دارد اما طبق قانون باید ۱۹هزار بلیط فروخته شود تا کنون […]

تیم ملی فوتبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا فردا از ساعت ۱۰ صبح به وقت تهران در ورزشگاه کانبرا استادیوم به مصاف تیم ملی عراق خواهد رفت.

این ورزشگاه که در شهر کانبرا وجود دارد گنجایش ۲۱هزار نفری دارد اما طبق قانون باید ۱۹هزار بلیط فروخته شود تا کنون حدود ۱۶هزار بلیط فروخته شده که گفته می‌شود از این تعداد ۱۱-۱۲ هزار بلیت را عراقی‌ها خریداری کرده‌اند.

همچنین با توجه به اینکه دیدار آخر تیم عراق با ژاپن در این شهر برگزار شده به نظر می‌رسد عراقی‌های بیشتری در شهر کانبرا حضور داشته باشند و در بازی فردا برای اولین بار ورزشگاه مختص به هواداران حریف ایران شود.

ایران در سه دیدار گذشته خود که در مرحله گروهی برگزار شد همواره تماشاگران زیادی را به خود می‌دید. به این ترتیب به نظر می‌رسد بازیکنان ایران اولین دیداری باشد که تماشاگران کمتری را نسبت به حریف در ورزشگاه می‌بینند و شاید احساس غریبی کنند.

۲ بهمن ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI