لباس شخصی فتنه88،شهید مدافع حرم شد + تصاویر

لباس شخصی فتنه۸۸،شهید مدافع حرم شد + تصاویر

فارس نوشت : مهدی نوروزی ۴ روز پیش در دفاع از حرمین شریفین سامرا و مردم مظلوم عراق به شهادت می‌رسد؛ وی نخستین شهید مدافع حرم از کشورمان نبود، اما انتشار خبر شهادتش در شبکه‌های اجتماعی از چند جهت قابل تامل و توجه بود که در ادامه به آن اشاره می‌شود. *آنهایی که در شهادت […]

فارس نوشت : مهدی نوروزی ۴ روز پیش در دفاع از حرمین شریفین سامرا و مردم مظلوم عراق به شهادت می‌رسد؛ وی نخستین شهید مدافع حرم از کشورمان نبود، اما انتشار خبر شهادتش در شبکه‌های اجتماعی از چند جهت قابل تامل و توجه بود که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

*آنهایی که در شهادت هموطن خود شادی می‌کنند!

نخستین موضوعی که در خصوص شهادت شهید مدافع حرم مهدی نوروزی مطرح شد، موضع‌گیری جمع اندکی از حامیان فتنه در شبکه‌های اجتماعی است؛ موضع‌گیری نانجیبانه که براحتی نقاب از چهره وطن پرستی این گروه کنار زد؛ در تصویر زیر یکی از مطالب‌ منتشر شده از سوی حامیان فتنه را مشاهده می‌کنید؛ نوع بیان از یک واقعه تلخ که دل هر وطن پرستی را به درد می‌آورد خود گواهی بر رسوایی این شعار کهنه فتنه‌گران می‌شود. (پیشاپیش به دلیل انتصاب کلمات دور از شئون در تصویر زیر از مخاطبان گرامی پوزش می‌طلبیم)

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر
نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

و اما علت اصلی این شادمانی نانجیبانه از شهادت یک هموطن بازمی‌گردد به سال۸۸  عده‌ای که بعد از گذشت ۵ سال از فتنه خودشان با دستان خود روی دیگر سیاستشان را کنار زدند.

*شهید «مهدی نوروزی» کرمانشاهی یا «حسین اشمر» لبنانی

۵ سال پیش درست در زمان اغتشاشات خیابانی سال ۸۸، وقتی بازار شایعات داغ بود؛ همان روزهایی که سران فتنه در ختم مرده‌های زنده شرکت می‌کردند‌، این رسانه‌ها ادعا کردند که جمهوری اسلامی ایران در جریان این اغتشاشات خیابانی از نیروهای حزب الله لبنان استفاده می‌کند!

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

بنگاه شایعه پراکنی بی بی سی با درج گزارشی با عنوان «حزب الله لبنان و لباس شخصی‌های ایران» پروژه گسترده‌ای را با هدف دست یابی به شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» کلید زد، سایر رسانه‌های حامی فتنه نیز با انتشار تصاویری برای خود داستان سرایی کردند و «مهدی نوروزی» را به عنوان یکی از نیروهای حزب الله لبنان معرفی کردند. تصویر زیر از سوی یکی از رسانه‌های حامی فتنه در سال ۸۸ منتشر شده است.

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

سپس با نامگذاری بروی افراد در تصاویر بدست آمده از اغتشاشات، یکی دیگر از پروژه‌های دروغین خود را کلید زدند. تصویری که مشاهده می‌کنید سال ۸۸ از سوی رسانه‌های بیگانه و حامی فتنه منتشر شده است، در این تصویر «مهدی نوروزی» به عنوان «حسین اشمر» معرفی می‌شود.

 نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

یک ایرانی به عنوان فردی لبنانی معرفی می‌شود تا شعار «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» جان بگیرد.

«مهدی نوروزی» که در سال ۸۸ تصمیم گرفته بود ضمن برقراری نظم و امنیت اجتماعی با داعشیان ایران مقابله کند و پاسدار انقلاب اسلامی ایران در برابر تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی باشد، در دفاع از حرم شریف سامرا و مردم مظلوم عراق به شهادت می‌رسد تا بار دیگر کارنامه مبارزاتی وی برگ زرینی شود بر نیت خالصانه بسیجی‌هایی که در سال ۸۸ در مقابل اغتشاشگران و فتنه‌گران سینه سپر و قد علم کردند.

اما آیا چنین رسوایی رسانه‌ای از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مغفول مانده است؟! رسوایی که پیش از این نیز فتنه‌گران در کشته‌سازی در سال ۸۸ به بار آورده بودند.

بسیاری از کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی با انتشار تصاویر مختلفی از شهید مدافع حرم «مهدی نوروزی» یاد و خاطره وی را گرامی داشتند که در ادامه بخشی از تصاویر و یادداشت‌های منتشر شده در ۴۸ ساعت گذشته در این زمینه می‌آید:

-خیابان‌های ایران و عراق فرق ندارد هر کجا داعشیِ مخالف امام حسین(ع) باشد ما هستیم

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

-خسته نباشی … فرزند روح الله!

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

برای نوروزی، داعش داعش است؛ ایرانی و عراقی و اروپایی نمی‌شناسد؛ باید مقابلش ایستاد.

شهید نوروزی که از اعضای شورای فرماندهی پایگاه بسیج شهید تیموری‌نیا کرمانشاه بود پس از اقامت در تهران، ده‌ها مأموریت مختلف در دفاع از حریم ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام داد تا اینکه بالاخره ۲۰ دی در درگیری مستقیم با اعضای گروهک تروریستی داعش شربت شهادت نوشید و به لقاء‌الله پیوست.

 نانجیبان وطن‌فروش را بشناسید +‏تصاویر

پیکر این شهید سرافراز دیروز به کرمانشاه منتقل و امروز با تشییع باشکوه ملت خداجوی کرمانشاه از مقابل مسجد جامع تا میدان آزادی این شهر تشییع و در قطعه شهدای آرامستان باغ فردوس کرمانشاه به خاک سپرده می‌شود.

۲۷ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :بنده خدا

فتنه گران حیا کنید زمستان تمام می شود وروسیاهی برای شما ی زغال باقی می ماند البته انقدر حرام خوردید عین یزیدیان که صدای امام زمانتان را نمیشنودید ای منحوسین شهادت گلچین می کند صدهزار مثل شما فدای خاک پای این شهید عزیز

نويسنده ديدگاه :محسن

من هم حماقت این احمق ها راتوفضای مجازی مشاهده کردم ،معلومه کار شهید عزیزمون خیلی درسته که در راه دفاع ازحرم اهلبیت به شهادت رسید واگرهم توفتنه ۸۸ هم برای مقابله بااینها وجودداشته ،دراین شکی نیست که اینا یزیدی هستند

نويسنده ديدگاه :آرش

چشم دشمناش کور
بحمداله کم نیستند امسال این بزرگوار که دل دشمنان اسلام و ایران را به لرزه درآورده اند
روحش شاد

نويسنده ديدگاه :سید حبیب

رحمت خداوند بر شما باد ای شهید بزرگوار
حقیر حسرت جایگاه شما را دارم
خوشابحالتان که هم خدا و هم امام زمان عج از شما راضیند
لعنت خدا بر فتنه گران و دشمنان اسلام و مسلمین و دشمنان ما و شما شهید بزرگوار
خداوند خیلی زود همه آنها را روسیاه خواهد کرد ان شاءالله

نويسنده ديدگاه :سلاله

مرگ بر فتنه گران حامیان فتنه انشا…پیش امام زمانتان روسیاه باشید

نويسنده ديدگاه :reza

احمق ها باورکنند کشتند ……. عاقلان تازه به یار می رسند …باور کنید یا نکنید ازاین دلیران کم نیستند…..تاکور شود انکه نتواند دید شهادت مبارک ….انشاالله نسیب ما هم شود

نويسنده ديدگاه :ناشناس

مهدی جان

این شهادت

مزد دفاع از حریم ولایت در فتنه ۸۸ است

نويسنده ديدگاه :عاشق ولایت

این فتنه گران باید اعدام شوند تا اینقدر به اعمال قبیح و هتاکی ها دست نزنندو این پیروان کورشون رو باید درس عبرتی داد
ما تا پای جان و تا خون در بدن داریم از سید و مولایمان امام خامنه ای دفاع می کنیم
شهادتت مبارک دلاور
ما همون نسل داخل گهواره و شرخواره ایم که امام(ره) فرمود

نويسنده ديدگاه :ع-شعیب

اینان (فتنه گران)سر به زیر برف کرده اند غافل از انکه زمستان رفته و افتاب حقیقت به روشنی شهادت چهره این عزیزان رامنور کرده است

نويسنده ديدگاه :مهدي

شهدا واقعا شرمنده ایم

مهدی جان

این شهادت , مزد دفاع تو از حریم ولایت در فتنه ۸۸است

KHAMENEI KHAMENEI