بزرگترین مسابقه کشتی دنیا توسط ایرانی ها در گینس ثبت خواهد شد

بزرگترین مسابقه کشتی دنیا توسط ایرانی ها در گینس ثبت خواهد شد

مدیریت ثبت رکورد گینس درخواست ایران را برای سفر به ایران به منظور بررسی بزرگترین مسابقه کشتی دنیا پذیرفت و برای این موضوع اعلام آمادگی کرد. به نقل از فدراسیون کشتی، در پی درخواست رسمی و پیگیری‌های فدراسیون کشتی ایران، مدیریت ثبت رکورد گینس با ارسال نامه‌ای رسمی درخواست ایران را برای بررسی ثبت رقابت‌های […]

مدیریت ثبت رکورد گینس درخواست ایران را برای سفر به ایران به منظور بررسی بزرگترین مسابقه کشتی دنیا پذیرفت و برای این موضوع اعلام آمادگی کرد.

به نقل از فدراسیون کشتی، در پی درخواست رسمی و پیگیری‌های فدراسیون کشتی ایران، مدیریت ثبت رکورد گینس با ارسال نامه‌ای رسمی درخواست ایران را برای بررسی ثبت رقابت‌های عمومی به عنوان بزرگترین مسابقه کشتی دنیا پذیرفت.

مدارک و شواهد مورد نیاز پس از این مسابقات بلافاصله برای مدیریت گینس ارسال می‌شود تا در صورت تایید، رقابت‌های عمومی در کتاب رکودهای گینس ثبت شود.

رقابت‌های عمومی (اوپن) قهرمانی کشور روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور حدود ۳ هزار کشتی‌گیر در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و در دو رشته آزاد و فرنگی بر روی ۱۵ تشک در سالن ۶ هزار نفری همدان برگزار می‌شود.

۲۷ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI