بدون نیاز به برق،گوشی خود را شارژ کنید/عکس

بدون نیاز به برق،گوشی خود را شارژ کنید/عکس

یک شرکت آلمانی به تازگی نوعی شارژر جدید تولید کرده است که به راحتی درون جیب جا گرفته و برای شارژ انواع گجت به کار می‌رود. یک شرکت آلمانی به تازگی نوعی شارژر جدید تولید کرده است که به راحتی درون جیب جا گرفته و برای شارژ انواع تبلت، گوشی هوشمند و دوربین هایGoPro به […]

یک شرکت آلمانی به تازگی نوعی شارژر جدید تولید کرده است که به راحتی درون جیب جا گرفته و برای شارژ انواع گجت به کار می‌رود.

یک شرکت آلمانی به تازگی نوعی شارژر جدید تولید کرده است که به راحتی درون جیب جا گرفته و برای شارژ انواع تبلت، گوشی هوشمند و دوربین هایGoPro به کار می رود. شارژر ابداعی عملکردی مانند فندک دارد و پس از آنکه از گاز پر شد می تواند توسط سلول های سوختی که درون آن کار گذاشته شده است، جریان الکتریسیته تولید کند.

این گجت کارآمد، ارزان قیمت است، به راحتی و تنها در مدت ۳ ثانیه از گاز پر می شود وهر بار می تواند ۱۱ گوشی ایفون را شارژ کند. همچنین شارژر جیبی وزن بسیار سبکی دارد و کاربران با همراه داشتن آن دیگر نیازی به اتصال پریز برق نداشته و می توانند در زمان دلخواه گجت خود را شارژ کنند.

گفتنی است شارژر ابداعی اکنون در مرحله تولید انبوه به سر می برد و در ماه های دسامبر و نوامبر ۲۰۱۵ به بازار عرضه می شود./ایمنا

324245364542567453785 (1) 324245364542567453785 (2)

۲۷ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI