حرکت جالب گزارشگر قطری در بازی ایران

حرکت جالب گزارشگر قطری در بازی ایران

آقای سیف گویندگی خود را با جملاتی قافیه‎دار اینگونه آغاز کرد: «صباح الخیر یا مجموعه الجیران، بحرین، الامارات، قطر و ایران!» یکی از نکته‌های جالب دیدار ایران و قطر در جام ملت‌های آسیا که با پیروزی یک بر صفر شیران پارسی خاتمه یافت، گزارشگر قطری این دیدار بود. “یوسف سیف” گوینده شبکه قطری «بی‌ان اسپورت» […]

آقای سیف گویندگی خود را با جملاتی قافیه‎دار اینگونه آغاز کرد: «صباح الخیر یا مجموعه الجیران، بحرین، الامارات، قطر و ایران!»

یکی از نکته‌های جالب دیدار ایران و قطر در جام ملت‌های آسیا که با پیروزی یک بر صفر شیران پارسی خاتمه یافت، گزارشگر قطری این دیدار بود.

“یوسف سیف” گوینده شبکه قطری «بی‌ان اسپورت» در طول بازی -به‎ویژه نیمه دوم- امارات و ایران را شایسته صعود از گروه سه می‌دانست و از بازیکنان تیم ملی کشورش انتقاد می‌کرد.

به گزارش العربیه، آقای سیف گویندگی خود را با جملاتی قافیه‎دار اینگونه آغاز کرد: «صباح الخیر یا مجموعه الجیران، بحرین، الامارات، قطر و ایران!» (یعنی صبح بخیر به گروه همسایگان، بحرین امارات، قطر و ایران)

این گوینده قطری در برخی از دقایق به جای گزارش بازی، به تاریخ فوتبال ایران و نام آوردن از ستاره‌های سابق پرداخت و «علی دایی» را به عنوان بازیکنی که بیشترین تعداد گل در تاریخ جام ملت‌های آسیا را به ثمر رسانده و «مهدی مهدوی کیا» را ستاره نام آشنایی که در چهار دوره گذشته این مسابقات شرکت کرده بود، معرفی کرد.

او همچنین قدرت بدنی بازیکنان تیم ملی ایران را «مثال زدنی» خواند و آن را کلید پیروزی ایران در برابر قطر و بحرین توصیف کرد./جام نیوز

۲۶ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI