تیتر هماهنگ زنجیره ای ها در مورد اتفاقات دیروز مجلس+تصاویر

تیتر هماهنگ زنجیره ای ها در مورد اتفاقات دیروز مجلس+تصاویر

روزنامه های زنجیره ای وابسته به طیف اصلاح طلبی امروز تیتر اول خود را به اتفاقات و حاشیه های پیرامون نطق علی مطهری در جلسه دیروز مجلس اختصاص دادند. با نگاهی اجمالی به سر تیتر روزنامه های صبح امروز یک جریان هماهنگ در روزنامه های وابسته به جریان اصلاحات به چشم می خورد.این روزنامه ها […]

روزنامه های زنجیره ای وابسته به طیف اصلاح طلبی امروز تیتر اول خود را به اتفاقات و حاشیه های پیرامون نطق علی مطهری در جلسه دیروز مجلس اختصاص دادند.

با نگاهی اجمالی به سر تیتر روزنامه های صبح امروز یک جریان هماهنگ در روزنامه های وابسته به جریان اصلاحات به چشم می خورد.این روزنامه ها همگی تیتر یک خود را به اتفاقات و حاشیه های پیرامون نطق علی مطهری در جلسه دیروز مجلس اختصاص داده اند.

گفتنی است سه روزنامه شرق، مردم امروز و آرمان به طور اتفاقی و خودجوش!!! تیتر ” نطق ناتمام” را برای این خبر انتخاب کرده اند و روزنامه اعتماد با انتخاب تیتر دوپهلوی”نطق مطهر” به تمجید از علی مطهری پرداخته است.

شایان ذکر است در نطق دیروز مطهری چندین موضوع مختلف مطرح شد که در صفحه اول این روزنامه خبری از آن نیست و تنها به موضوع حصر و اعلام تنفس و اتمام جلسه علنی مجلس پرداخته شده است.

در پایان این نکنه قابل تامل است که زمانیکه علی مطهری در صحبت هایش به انتقاد از دولت پرداخته و یا حرفی بر خلاف میل این جریان خاص در حمایت از جشنواره عمار میزند و یا حتی از وضعیت فرهنگی و ساپورت پوشی انتقاد می کند صحبت هایش در روزنامه های اصلاح طلب سانسور و برخی اوقات که صحبت های این نماینده برای موج سواری رسانه ای مناسب باشد حرف هایش به عنوان تیتر یک این روزنامه ها انتخاب می شود.

۲۲ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI