کتاب “برای این لحظه متشکرم” وارد ایران شد + عکس

کتاب “برای این لحظه متشکرم” وارد ایران شد + عکس

کتاب «برای این لحظه متشکرم» شامل خاطرات بانوی سابق اول کاخ الیزه، به عنوان جنجالی‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب سال ۲۰۱۴ توسط نشر به‌نگار منتشر و راهی بازار نشر شد. به گزارش مهر، «برای این لحظه متشکرم» که با ترجمه‌ ابوالفضل الله‌دادی و در نشر «به‌نگار» منتشر شده است، روایت والری تریرویلُر بانوی اول سابق فرانسه […]

کتاب «برای این لحظه متشکرم» شامل خاطرات بانوی سابق اول کاخ الیزه، به عنوان جنجالی‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب سال ۲۰۱۴ توسط نشر به‌نگار منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش مهر، «برای این لحظه متشکرم» که با ترجمه‌ ابوالفضل الله‌دادی و در نشر «به‌نگار» منتشر شده است، روایت والری تریرویلُر بانوی اول سابق فرانسه از زندگی مشترک با فرانسوا اولاند رئیس‌جمهور این کشور است.

تریرویلُر در این کتاب نحوه فاش شدن رابطه مخفیانه اولاند با ژولی گیه بازیگر فرانسوی و تبعات آن را شرح داده است. علاوه بر این نویسنده به بیان پشت پرده رفتارهای دولتمردان فرانسوی و نیز سیاستمدارانی همچون باراک اوباما پرداخته است. داستان رابطه مخفیانه فرانسوا اولاند و گیه که انگیزه نویسنده برای نوشتن این کتاب جنجالی بوده است، بخش مهمی از کتاب را تشکیل می‌دهد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

حدود ساعت یازده شب، فرانسوا به من تلفن می‌کند و هیچ حرفی در مورد ضیافت شامی که ژولی گیه در آن حضور داشته است نمی‌زند. کمی بعد علت این پرده‌پوشی‌اش را می‌فهمم. مسلماً برایم عجیب است که چرا این موضوع را از من پنهان می‌کنند اما همچنان زنگ خطری برایم به صدا درنمی‌آید. یک ماه بعد، در نوامبر ۲۰۱۲، شایعه‌ها در مورد گیه شدت بیشتری می‌گیرد. در پاریس از وجود عکسی صحبت می‌شود که نشان‌دهنده‌ ارتباط آن‌هاست. در این‌باره از فرانسوا می‌پرسم آیا بعد از ضیافت شام، خانم بازیگر را بدرقه کرده است؟ به من اطمینان می‌دهد که نه.

«برای این لحظه متشکرم» در ۲۸۵ صفحه با قیمت ۱۵ هزار تومان منتشر شده است./مهر

۱۷ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI