قانون ممنوعیت نماز در هواپیماهای قطری

قانون ممنوعیت نماز در هواپیماهای قطری

، اخبار رسیده از دوحه پایتخت قطر حاکی از آن است که روز گذشته تعدادی از مسافرین خطوط هوایی قطر هنگام پرواز قصد خواندن نماز در هواپیما را داشتند اما از سوی مهمانداران و مسئولان پرواز از این کار منع شدند. گفته می شود منع این مسافران از خواندن نماز، باعث خشمگین شدن آنان شده […]

، اخبار رسیده از دوحه پایتخت قطر حاکی از آن است که روز گذشته تعدادی از مسافرین خطوط هوایی قطر هنگام پرواز قصد خواندن نماز در هواپیما را داشتند اما از سوی مهمانداران و مسئولان پرواز از این کار منع شدند.

گفته می شود منع این مسافران از خواندن نماز، باعث خشمگین شدن آنان شده و بعد از پیاده شدن از هواپیما اعتراض خود را در فرودگاه این کشور اعلام نمودند.

این مسافرین در ادامه اعتراض خود به مسئولان امنیتی فرودگاه بین المللی دوحه گفتند: نکته تعجب برانگیز این است که رفت و آمد و راه رفتن در هواپیما ممنوع نیست اما هنگامی که ما خواستیم نماز بخوانیم، جلوی ما را گرفتند!

این افراد معترض در پایان اعلام کردند که مسئولان هواپیمایی قطر باید هرچه سریع تر قانون ممنوعیت خواندن نماز در هواپیما را لغو کنند. اگر هم ادعا می کنند که چنین قانونی تصویب نکرده اند، باید هر چه سریع تر با مهمانداران و مسئولان پروازی که آن حادثه در آن رخ داد، برخورد کنند در غیر این صورت آنها بابت این موضوع شکایت خواهند کرد.

۱۶ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI