دستگیری یک باند فحشای مذهبی در اسراییل

پلیس اسراییل از بازداشت ۴ عضو یک فرقه مذهبی به نام ”منتظران مسیح” به اتهام بهره کشی جنسی از زنان خبر داده است. روزنامه هاآراتص اسراییل می نویسد: تا کنون ۲ مرد و ۲ زن به اتهام بهره کشی جنسی از باورهای مذهبی زنان و کسب در آمد از این راه بازداشت شده اند. گردانندگان […]

پلیس اسراییل از بازداشت ۴ عضو یک فرقه مذهبی به نام ”منتظران مسیح” به اتهام بهره کشی جنسی از زنان خبر داده است.

روزنامه هاآراتص اسراییل می نویسد: تا کنون ۲ مرد و ۲ زن به اتهام بهره کشی جنسی از باورهای مذهبی زنان و کسب در آمد از این راه بازداشت شده اند.

گردانندگان این باند که هویت آنها اعلام نشده است با معتاد کردن زنان به الکل و مواد مخدر این باور را به آنها القا می کردند که در صورت داشتن رابطه جنسی با مردان غیر یهودی قوم یهود به رستگاری و سعادت خواهد رسید.

گردانندگان باند با شستشوی مغزی زنان آنان را برای همبستری در اختیار مردان ساکن کرانه غربی و کارگران خارجی ساکن تل آویو قرار می داده اند.

پلیس اسراییل از جزییات بیشتر این بازداشت ها و هویت واقعی افراد دستگیرشده خبر نداده است ، اما اعلام کرده این باند در سراسر اسراییل فعال بوده است.

پلیس اسراییل اعلام کرده است به مدت ۴ ماه فعالیت های این باند را تحت نظر قرار داده است.

زنانی که از آنها در این باند به عنوان طعمه جنسی استفاده شده اند، با میل و رغبت خود و در نتیجه شستشوی مغزی تن به ارتباط جنسی با مردان غیر یهودی می داده اند.

۴ دی ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI