آیفون 6 در ایران فروش بالای 6میلیون تومانی داشت

آیفون ۶ در ایران فروش بالای ۶میلیون تومانی داشت

در حالیکه صبح امروز فروش رسمی آیفون۶ در ایران کلید خورد و هم‌زمان نزدیک به ۲۰ فروشنده در سطح شهر تهران اقدام به فروش این محصول کردند اما همچنان فروش آن در بازارهای رسمی و بورس موبایل با کندی پیش می‌رود. بازارهای علاء‌الدین، ایران و ایرانیان در حالی رقابت بر سر آیفون را واگذار کردند […]

در حالیکه صبح امروز فروش رسمی آیفون۶ در ایران کلید خورد و هم‌زمان نزدیک به ۲۰ فروشنده در سطح شهر تهران اقدام به فروش این محصول کردند اما همچنان فروش آن در بازارهای رسمی و بورس موبایل با کندی پیش می‌رود.

بازارهای علاء‌الدین، ایران و ایرانیان در حالی رقابت بر سر آیفون را واگذار کردند که خودشان هم از این موضوع چندان ابراز رضایت نمی‌کنند و بنابراین حاضر به از دست دادن مشتریان بالقوه موجود در بازار نیستند.

هم‌اکنون اگر مایل به خرید آیفون۶ و ۶ پلاس باشید و سری به این بازارها بزنید ممکن است محصولی عایدتان نشود اما بالاخره فروشنده‌ای پیدا می‌شود که شما را یک لنگه پا نگاه دارد تا محصول از راه برسد.

البته بسیاری معتقدند که محصول را در انبار دارند اما دلیل‌شان برای تعلل این است که برچسب قیمتی یکسان نشده و همچنان نمی‌توانند نرخ قطعی برای فروش معرفی کنند.

معدود فروشندگانی در سطح شهر هستند که آیفون را به فروش می‌رسانند و محصول را در جا تحویل می‌دهند که یکی از آنها قیمت چهار میلیون و ۷۵۰ هزار تومان را برای آیفون۶ در نظر گرفته است و درباره آیفون۶ پلاس اظهار نظر قطعی نمی‌کند.

در همین حین فروشنده دیگری که به نظر می‌رسد جزو پیشتازان عرضه در بازار ایران باشد، پیش از ظهر امروز آیفون۶ پلاس را ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برچسب زد که همین رقم به گفته خودش تا عصر به ۶ میلیون تومان نزدیک می‌شود.

قیمت برچسب خورده برای این محصول به ساعت افت می‌کند و طبق گفته مسئول عرضه آن تا سه هفته دیگر کمرش شکسته و تا ۱.۵ میلیون تومان کاهش می‌یابد.

چیزی که مهم به نظر می‌رسد، عرضه این گوشی در ایران تنها دو روز بعد از عرضه جهانی و دیگری اختلاف دو میلیون تومانی میان آیفون۶ و آیفون۶ پلاس است.

پیشنهاد می‌شود که اگر از طرفداران پر و پا قرص این مدل‌ها از برند نام آشنای اپل هستید، عجله نکنید و تا زمان تثبیت قیمت‌ها دست نگاه دارید زیرا شیب قیمت در ابتدای عرضه نزولی است.

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI