ساعات کاری در ماه رمضان در قم تغییر کرد

علی حاجی‌رضا ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت رمضان اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر قم ساعات کاری شهرداری قم در مجموعه ستاد، مناطق هشتگانه و سازمان‌ها و ادارات تابعه از ساعت ۶ صبح الی ۱۳ خواهد بود. وی بهره‌مندی شهروندان گرامی و ارباب رجوع محترم شهرداری قم را از […]

علی حاجی‌رضا ضمن تبریک حلول ماه پر خیر و برکت رمضان اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر قم ساعات کاری شهرداری قم در مجموعه ستاد، مناطق هشتگانه و سازمان‌ها و ادارات تابعه از ساعت ۶ صبح الی ۱۳ خواهد بود.

وی بهره‌مندی شهروندان گرامی و ارباب رجوع محترم شهرداری قم را از خدمات شهرداری قم را از جمله دلایل انتخاب این ساعت کاری اعلام کرد و گفت: سعی شده است تا ضمن امکان ارائه خدمات بهتر در این ساعات، به ابعاد معنوی این ماه مبارک برای بهره‌مندی کارکنان شهرداری قم از فضائل ماه مبارک رمضان نیز توجه شود.

مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم با اعلام آغاز فعالیت کاری مجموعه شهرداری قم ۱:۳۰ دقیقه قبل از روزهای عادی گفت: با توجه به طولانی بودن روزها و همچنین گرمی هوا، کارآیی و بهره‌وری کارکنان در ساعات ابتدایی روز بیشتر و بهتر خواهد بود و در خارج از ساعت اداری نیز امکان بهره‌مندی کارکنان از برکات عدیده این ماه شریف و نورانی فراهم خواهد شد.

فعالیت ۵۷۰۰ دستگاه تاکسی قم در ایام ماه مبارک رمضان

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم گفت: ۵ هزار و ۷۰۰ دستگاه تاکسی از ساعت شش تا ۲۴ به طور ویژه در ایام رمضان فعال هستند.

مرتضی عزتی با اشاره به خدمات ناوگان تاکسیرانی ویژه ایام ماه رمضان اظهار کرد: تاکسی‌هایی برای شب‌های احیا در اطراف حرم حضرت معصومه(س)، میدان شهید مطهری، چهار راه بازار، سه راه ارم، چهارمردان،‌ چهار راه بیمارستان و جمکران مستقر خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: بیش از ۲۰۰ دستگاه ون در این مکان‌ها قرار می‌گیرد تا پس از مراسم دعا بتوانند زائران و مجاوران را به نقاط مختلف شهر برسانند و بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین مقابل درب دو مسجد جمکران مستقر خواهند بود تا پس از پایان مراسم دعا سرویس‌دهی کنند.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم عنوان کرد: تاکسی‌ها مانند گذشته در طول روز در سطح شهر به ویژه هسته مرکزی فعال هستند ولی برای شب‌های احیا تاکسی‌ها به صورت خودجوش فعالیت دارند.

وی ادامه داد: ۵ هزار و ۷۰۰ دستگاه تاکسی از ساعت شش تا ۲۴ به طور ویژه در ایام رمضان فعال هستند و در شب‌های احیا نزدیک به هزار دستگاه تاکسی بیسیم در طول شبانه‌روز آماده خدمات‌رسانی هستند.

عزتی به شهروندان توصیه کرد تا بیشتر از تاکسی به جای خودروهای مسافربر شخصی استفاده کنند زیرا قابل اطمینان و شناخته شده بوده و اطمینان و آسودگی خاطر را به همراه دارند.

خدمات‌رسانی مستمر ناوگان اتوبوس‌رانی قم در ماه مبارک رمضان

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم از خدمات رسانی مستمر ناوگان اتوبوسرانی قم در ایام ماه رمضان خبر داد.

سعید امراللهی با اشاره به ویژه برنامه‌های ماه رمضان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم اظهار کرد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم با عنایت به رسالت خود در ارائه خدمات بهینه حمل و نقل درون شهری در این ماه پر خیر و برکت نسبت به سرویس‌دهی خطوط شهری مانند گذشته از ساعت شش صبح تا ۲۲ به طور یک سره اقدام می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: ناوگان اتوبوسرانی نسبت به ارائه خدمات بدون هیچ گونه وقفه‌ای حتی هنگام افطار اقدام می‌کند و در ضمن به منظور استقبال از این ماه بزرگ نسبت به نظافت تمام اتوبوس‌ها به طور ویژه و نصب خوشبو کننده در تعدادی از اتوبوس‌های سازمان اقدام شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم یادآور شد:‌ سیستم اعلام ایستگاه به صورت صوتی در گروهی از اتوبوس‌های سازمان به صورت آزمایشی نصب شده که هنگام افطار را نیز اعلام می‌کنند تا همشهریان هنگام استفاده از اتوبوس از زمان شرعی برای افطار آگاه شوند.

وی تاکید کرد: ناوگان اتوبوسرانی با پیش‌بینی تعدادی دستگاه اتوبوس مورد نیاز در زمان افطار بدون ایجاد خلأ و سرویس‌دهی به طور مستمر نسبت به ارائه خدمات اقدام می کند.

امراللهی یادآور شد: در ضمن در شب‌های خاص تعدادی اتوبوس کشیک پیش‌بینی شده که ارائه خدمت خواهند کرد، البته نحوه سرویس‌دهی شب‌های احیا نیز متعاقبا در زمان خود به همراه محدودیت‌ها به اطلاع شهروندان می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه شهروندان پیشنهاد یا انتقادی داشتند می‌توانند با روابط عمومی سازمان با شماره تلفن ۳۶۶۴۲۸۰۰ ارتباط حاصل کرده یا از طریق سامانه ۱۳۷ یا سامانه دریافت پیام سازمان ۳۰۰۰۹۲۹۲۲۰۲۰ موارد را منعکس کنند.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم عنوان کرد: مسیر یک سامانه اتوبوس تندرو که مورد استقبال خوب همشهریان بوده و در این ایام تاکید به فعالیت بهینه با ظرفیت کامل شده تا همچنان همشهریان بتوانند از خدمات مسیر مذکور استفاده مطلوب داشته باشند.

۹ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ناشناس

زنده باد استاندار قم

KHAMENEI KHAMENEI