ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه!

ممنوعیت ورود ناجا به دانشگاه!

رئیس دانشگاه هنر در واکنش به اتفاقات روز گذشته گشت ارشاد به دانشگاه گفت: نیروی انتظامی حق ورود به فضای دانشگاه را ندارد و طی صحبت‌هایی که با نیروی انتظامی انجام شده،‌ از برخورد به وجود آمده عذرخواهی کردند. دکتر اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این اتفاق گفت: روز گذشته دانشجوی خانمی […]

رئیس دانشگاه هنر در واکنش به اتفاقات روز گذشته گشت ارشاد به دانشگاه گفت: نیروی انتظامی حق ورود به فضای دانشگاه را ندارد و طی صحبت‌هایی که با نیروی انتظامی انجام شده،‌ از برخورد به وجود آمده عذرخواهی کردند.

دکتر اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این اتفاق گفت: روز گذشته دانشجوی خانمی در بیرون از دانشگاه حضور داشته که ظاهرا نیروهای گشت ارشاد به خاطر پوشش به او تذکر می‌دهند و او وارد دانشگاه می‌شود و به دنبال آن نیروهای انتظامی نیز وارد فضای دانشگاه می‌شوند که نیروهای حراست قصد ممانعت از ورود آنها را داشتند که متاسفانه تنشی ایجاد می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی حق ورود به حریم دانشگاه را ندارد اظهار کرد: ظاهرا آن افسر به این مسئله آگاهی نداشته و بنا به گفته نیروی انتظامی با آن افسر نیز برخورد شده است و از دانشگاه بابت این مسئله عذرخواهی کردند و مسئله حل شده است.
ظهر امروز رئیس پلیس امنیت اخلافی ناجا در تشریح حادثه عصر روز گذشته که در خیابان ولی عصر (عج) و در مقابل دانشگاه هنر رخ داد، نیز گفته بود: برابر آخرین بررسی‌های انجام شده توسط پلیس و کارکنان حراست دانشگاه هنر، در این حادثه درگیری میان یکی از درجه داران پلیس و ۴ تن از عوامل نگهبانی درب نگهبانی این دانشگاه به وقوع پیوست.
رئیس پلیس امنیت اخلاقی فاتب گفته بود که علت وقوع تنش به وجود آمده در حال بررسی است، و همچنین بر برخورد پلیس با عامل یا عوامل بروز این واقعه تاکید کرد و در پایان خاطرنشان کرد که نتیجه بررسی‌های پلیس و حراست دانشگاه هنر، پس از حصول نتیجه به اطلاع همگان خواهد رسید.
روز گذشته گزارش‌هایی از درگیری در دانشگاه هنر و شلیک گاز اشک‌آور منتشر شد که در آن گفته می شد پلیس امنیت اخلاقی قصد ورود به دانشگاه هنر را داشته است.
۹ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI