قتل ۳ زن پس از تجاوز توسط داعش+عکس

به نقل از مرکز خبری رسانه‌های عراقی «آی ام ان»، گروهک تروریستی داعش در جدیدترین جنایت خود در منطقه العلم در استان صلاح الدین سه زن عراقی را بعد از تجاوز سر بریدند. «خالد الجسام» عضو کمیته امنیتی در شورای استانی صلاح الدین اعلام کرد که جرائم داعش سبب شرمساری است و زنان عراقی به […]

به نقل از مرکز خبری رسانه‌های عراقی «آی ام ان»، گروهک تروریستی داعش در جدیدترین جنایت خود در منطقه العلم در استان صلاح الدین سه زن عراقی را بعد از تجاوز سر بریدند.

«خالد الجسام» عضو کمیته امنیتی در شورای استانی صلاح الدین اعلام کرد که جرائم داعش سبب شرمساری است و زنان عراقی به طرز وحشیانه‌ ای به قتل رسیده‌ اند.

الجسام تأکید کرد که نیروهای امنیتی در روزهای آینده عملیات گسترده‌ ای برای آزاد سازی منطقه العلم از چنگال تروریست‌ها اجرا خواهند کرد.

تروریست ها سه زن را بعد از تجاوز سر بریدند

نیروهای امنیتی عراق با همکاری نیروی هوایی ارتش ، هفته گذشته بیشترین میزان خسارت را به تروریست‌های داعش در  ۱۷ روز گذشته وارد کرده‌ اند.

۹ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :علي

این ناپاکان مایه ننگ برای اسلام هستند و دیم عطوف ما را هزاران سال به عقب برده اند بایستی نابود بشوند که اگر ما نتوانستیم خدا حتما این کار را خواهد کرد اینها دین خدا را بد نشان دادند.

نويسنده ديدگاه :عزیزاله

لعنت خدا بر این جنایتکاران اسلام نما

KHAMENEI KHAMENEI