پاسخ رهبری به علی مطهری درباره حصر سران فتنه

علی مطهری به یک خبر درباره دیدار اخیر برخی خانواده‌های شهدا با رهبر معظم انقلاب در یکی از سایت‌های خبری واکنش نشان داد. به گزارش ظهور۱۲، متن پرسش خبرآنلاین و پاسخ علی مطهری به شرح زیر است: * در برخی سایت‌های خبری، از ملاقات شما با مقام معظم رهبری و مطرح شدن مسئله حصر خانگی […]

علی مطهری به یک خبر درباره دیدار اخیر برخی خانواده‌های شهدا با رهبر معظم انقلاب در یکی از سایت‌های خبری واکنش نشان داد.

به گزارش ظهور۱۲، متن پرسش خبرآنلاین و پاسخ علی مطهری به شرح زیر است:

* در برخی سایت‌های خبری، از ملاقات شما با مقام معظم رهبری و مطرح شدن مسئله حصر خانگی و پاسخ ایشان سخن گفته‌اند. می‌خواستیم شرح قضیه را از زبان شما بشنویم.

سه هفته پیش از طرف فراکسیون شاهد مجلس یعنی فراکسیونی که شامل نمایندگان فرزند شهید می‌شود اعلام شد که وقت ملاقاتی با رهبر معظم انقلاب گرفته شده است. من هم همراه فراکسیون رفتم. در آنجا چند گروه دیگر هم حضور داشتند، ‌مثل سازندگان فیلم شیار ۱۴۳ و برگزارکنندگان کنگره شهدای بازار و دست‌اندرکاران فناوری سلول‌های بنیادین.

چند نفر صحبت کردند و مقام رهبری در ارتباط با صحبت آنها مطالبی گفتند. من هم درخواست وقت کردم و دو مطلب را گفتم، یک مطلب فرهنگی و دیگر درباره مسئله حصر خانگی. گفتم از نظر من و بسیاری از افراد، ادامه حصر خانگی آقایان موسوی و کروبی به نفع کشور و انقلاب نیست و ضرورتی ندارد. اگر یکی از این دو در این حال از دنیا برود، مسئله به صورت یک غده چرکین برای جمهوری اسلامی باقی می‌ماند. از جناب عالی درخواست می‌کنم که به قوه قضائیه دستور بدهید که این موضوع را تمام کنند. اگر لازم است محاکمه شوند، ‌همراه سایر اطراف ماجرا محاکمه شوند و به قضیه خاتمه داده شود.

ایشان فرمودند: «من قبلا درباره بصیرت صحبت کرده‌ام و اینکه نباید راه شهدا و راه انقلاب را گم کنیم. جرم اینها بزرگ است و اگر امام (ره) بودند شدیدتر برخورد می‌کردند. اگر اینها محاکمه شوند حکمشان خیلی سنگین خواهد بود و قطعا شما راضی نخواهید بود. ما اکنون به اینها ملاطفت کرده‌ایم.» البته آن جلسه برای گفت‌و گوی بیشتر مناسب نبود.

۸ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :معین

الان این مطهری خورد یا نه؟

نويسنده ديدگاه :آرین

بصیرت نداری علی آقای مطهری……..

نويسنده ديدگاه :پارسا

واقعا اون انسان هایی که از دو طرف کشته شدن خونشون پای کسانی هست که مسبب اون قضایا بودن .

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خدا وکیلی چجوری میخوای جواب خدا رو بدی
البته شما خودت یه پا خدایی

نويسنده ديدگاه :کاربر خوب

کسانی که پیکر انقلاب رو می لرزونن باید بدونن که انقلاب طی یک شب و بدون دردسر بدست نیموده که اینا به خودشون اجازه میدن به ارحتی هر بلایی سرش بیارن!
چه تعداد خانواده هایی که جوان های عزیزشون رو از دست دادن…
چه تعداد بچه هایی که یتیم شدن…
چه تعداد افرادی که دست و پاشون رو از دست دادن…
چه تعداد افرادی که خانه و کاشانه و شهرشون ویران شد…

حالا این ها فک کردن مملکت از توی جوب آباد شده یا فک کردن ارث باباشونه یا شایدم فک کردن مردم ایران احمقن ، که به خودشون جرات چنین کستاخی و جسارتی رو میدن!!
این دو نفر بهتره به اشد مجازات تنبیه بشن تا درس عبرتی بشن برای بقیه….
اگه قرار باشه هر کسی از مامانش قهر کرد بیاد این مملکت رو زیر و رو کنه و بره که دیگه هیچی….

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خوب رهبر عزیز جوابشو داده .. اگه بفهمه و مطلب را بگیره که خوبه ….

KHAMENEI KHAMENEI