خانه رویانیان تخلیه شد

 یکی از دغدغه‌های اصلی این روزهای مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس ماجرای خانه‌اش در نیاوران – جماران است. رویانیان که سند این خانه را به خاطر پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان در پنج بازی پایانی لیگ برتر در قبال گرفتن وام در رهن بانک گذاشته بود به دلیل عدم پرداخت اقساط، حکم توقیف منزلش صادر شد. […]

 یکی از دغدغه‌های اصلی این روزهای مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس ماجرای خانه‌اش در نیاوران – جماران است. رویانیان که سند این خانه را به خاطر پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان در پنج بازی پایانی لیگ برتر در قبال گرفتن وام در رهن بانک گذاشته بود به دلیل عدم پرداخت اقساط، حکم توقیف منزلش صادر شد. محمد رویانیان نیز امروز منزل خود را تخلیه و به جای دیگری نقل مکان کرد و منزل جدیدی را اجاره کرد.

به گزارش فارس، پس از اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس و حتی مسئولان وزارت ورزش از این کار مدیرعامل سابق پرسپولیس با خبر شدند، در تماس‌ها و دیدارهای جداگانه با رویانیان شرکت کردند و به وی اعلام کردند که برای حل مشکلات او پیگیری‌های لازم را خواهند کرد.

این در شرایطی است که حتی خادم معاون وزارت ورزش نیز گفت‌وگوهایی با رویانیان داشته و به مدیرعامل سابق قرمزپوشان اعلام کرده که پیگیری‌های لازم را بابت رفع مشکل وی انجام خواهد داد.

اعضای هیأت مدیره پرسپولیس نیز با مدیرعامل اسبق قرمزپوشان صحبت و گفت‌وگویی داشته‌اند.

در همین باره خبرنگار ورزشی خبرگزاری ما ، با مدیرعامل سابق پرسپولیس تماس گرفت که وی در رابطه با این مشکلش گفت «خدا بزرگ است و حرفی برای گفتن ندارم».


۷ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI