تشییع پیکر دو جوان فلسطینی با پرچم داعش + تصاویر

فلسطینیان ساکن نوار غزه روز شنبه پیکر دو جوان فلسطینی را از در اردوگاه الشاطی تشییع کردند. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ابنا ، خودروی این دو در نزدیکی منزل «اسماعیل هنیه» معاون رئیس دفتر سیاسی حماس و نخست وزیر سابق دولت فلسطین در اردوگاه الشاطی واقع در غرب شهر غزه در حرکت بود […]

فلسطینیان ساکن نوار غزه روز شنبه پیکر دو جوان فلسطینی را از در اردوگاه الشاطی تشییع کردند.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ابنا ، خودروی این دو در نزدیکی منزل «اسماعیل هنیه» معاون رئیس دفتر سیاسی حماس و نخست وزیر سابق دولت فلسطین در اردوگاه الشاطی واقع در غرب شهر غزه در حرکت بود که جنگنده‌های صهیونیستی آن را هدف قرار دادند.

«اسامه حسن موسى الحسومی» ۲۹ ساله ساکن بیت لاهیا و «محمد فصیح» ۲۴ ساله ساکن محله شیخ رضوان که هر دو از مبارزان گروه‌های ناصر صلاح الدین، شاخه نظامی کمیته‌های مقاومت فلسطین هستند، در این حمله جان خود را از دست دادند.

مراسم تشییع پیکر این دو فلسطینی امروز درحالی که پیکر آنها در تابوت پیچیده در پرچم گروه تروریستی “داعش” پیچیده شده بود تشییع شد. تعداد بسیاری پرچم داعش نیز در دست تشییع کنندگان بود.

پایگاه‌های خبری وابسته به تکفیری‌های داعش نیز مدعی شده‌اند که این دو فلسطینی از اعضای این گروه بوده‌اند.

نوار غزه در دایره‌ای از آتش قرار دارد و تهدیدهای اسرائیلی پیاپی، حاکی از اجرای تجاوزهایی در نوار غزه است که به کشته و زخمی شدن فلسطینیان خواهد انجامید. از سوی دیگر گردان‌های مقاومت فلسطین رژیم اشغالگر قدس را از هر گونه تجاوز اسرائیلی بر نوار غزه برحذر داشتند. زیرا هر نوع تجاوزی با واکنش و پاسخ مناسب گردان‌های مقاومت روبرو خواهد شد.

d3fac68eae812bec4fbad4c0576bae58 afb383dff7c4e245f0c0a3f3a6758581 3181250764c1f0c4fad3b22bfeafaff2 74a4ddb84f9186088bc2f86c43a569d7 24194c357f8f343204f1cf6c13f6be21 291955ac0ca6b97adf787b0db3100e8a 70c9f3621d23f7819b45f39bb3266c40 7a2fbb3d6512c2d9945de7e061735fcf1 0cc7c10ec66244022bd0dabe032f6773

۷ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ناشناس

تازه اینو فهمیدید ؟!
بهترین تک تیر انداز های گروه های سلفی تو عراق و سوریه از فلسطینی ها و چچنی ها هستن
البته ناگفته نماند که حزب بعث هنوز هم در فلسطین فعالیت داره

نويسنده ديدگاه :mohamd

اگه مرد بودید کامنت اولی رو که گذاشتم پاک نمیکردید
همین فلسطینی ها که سنگشون رو به سینه میزنید بهترین تک تیر انداز هاشون رو در اختیار داعش و النصره قرار دادن

نويسنده ديدگاه :ایرانی

خجالتش برای دولت ایران که پول نفت مارو از ما دریغ میکنه میده به اینا… انشاالله هر چه زودتر نصلشون از بین بره…. من راضی نیستم پولی که میشه خرج زندگی ما بشه و پیشرفت کشورمون خرج این سنی های متعصب بشه. یه روزی میرسه که همینا زهرشون رو به ما بریزن

نويسنده ديدگاه :ناشناس

از اسرائیل متنفرم اما ایندفعه میگم دست های کثیفش درد نکنه

نويسنده ديدگاه :علی

اگر واقعیت داشته باشه ایران باید کمک به این گروه را فورا قطع کند یا تک تیراندازاشو بفرستند تو اسراییل

نويسنده ديدگاه :ناشناس

لعنت به فلسطینیهای وهابی

نويسنده ديدگاه :علیرضا

شما ها که نظر گذاشتید ما به اینا کمک نکنیم, اگر به اینا کمک نکنیم اینا با اسراییل بجنگن باید مثل هشت سال جنگ تو خونه خودمون بجنگیم, اونوقت شما پلنگا دنبال سوراخ موش میگردین, پس ساکت باشین و انقدر تو مسایل استراتژیک نظر ندین, اگه این پول کمو الان ندیم فردا باید پول کلانی که نداریم رو خرج جنگ با فرستاده های اسراییل بکنیم, شما که الان تحمل گرونیو بیکاریو ندارید پس فردا تحمل گرونیو بیکاریو جنگو دارید؟ یا شما که به دوزار پول بندید فردا جونتونو میدید واسه دفاع از کشور؟ شما یه سربازیو نمیرید, پس ساکت شید بزارید با پول چارتا تفنگ ترقه ای, اینا جای ما بجنگن قبل از اینکه دشمن بیاد بالا سر ناموسمون.

نويسنده ديدگاه :ناشناس

احسنت علیرضا این اسمش بصیرته

نويسنده ديدگاه :بهروز

خاک تو سره نافلسیطینی هایی که جرات حمله به اسراییل درنده را ندارند!

نويسنده ديدگاه :ناشناس

باشعور با بصیرت
۱- پس شما دلتون برای فلسطین نمیسوزه. میخاید کاری کنید که فردا اسرائیل به ایران حمله نکنه
۲- این هم یک توهم و یه توجیح بچه گانه بیش نیست! چون بین ایران و اسرائیل دو کشور وجود داره که اول اسرائیل باید اونا رو بگیره تا با ایران همسیه بشه! بچه جون فکر کردی چندهزار سال پیشه که یه کشور بره یه کشور دیگه رو بگیره! نمیدونم تا کی میخاید این توجیح بچکانتون رو ادامه بدید!!!

نويسنده ديدگاه :جوادددددد

آقای ناشناس
عقل کل

بین عراق و آمریکا چند تا کشور فاصله بود …
بسه دیگه اینقدر چرند واسه خودت نباف
همین چند سال پیش بود که آمریکا چند تا کشور رو مستعمره خودش کرد نه چند هزار سال پیش
اگه ژئوپولوتیک خونده بویدی یه کم از جنگ نیابتی سر در میووردی نمیرفتی شعار نه غزه نه لبنان سر بدی.
در ضمن شما الان دلت واسه کی مسوزه که داری این حرفا رو میزنی….

سری بعدی برو با بزرگترت بیا صحبت کن ….

نويسنده ديدگاه :کبیره

چرا با یه خبر هول کردید ؟مگه تو کشور خودمون منافق سابق والان… نداریم . این درسته که از رو منافقین در باره کل کشور قضاوت کنند؟

KHAMENEI KHAMENEI