بانوی شجاع عراقی لحظاتی قبل از شهادت + تصاویر

یک بانوی سیاسی عراق که از چهره‌های شناخته شده استان صلاح‌الدین این کشور محسوب می‌شود به هنگام یورش تروریست‌های تکفیری داعش به استان صلاح‌الدین به مقابله و مقاومت در برابر آنان پرداخت و به شهادت رسید. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ابنا ، خانم خانم «امیه ناجی جباره» مشاور استاندار صلاح الدین در جریان […]

یک بانوی سیاسی عراق که از چهره‌های شناخته شده استان صلاح‌الدین این کشور محسوب می‌شود به هنگام یورش تروریست‌های تکفیری داعش به استان صلاح‌الدین به مقابله و مقاومت در برابر آنان پرداخت و به شهادت رسید.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ابنا ، خانم خانم «امیه ناجی جباره» مشاور استاندار صلاح الدین در جریان مقابله با تروریست‌های داعش که تلاش داشتند، منطقه العلم در شرق شهر تکریت را تصرف کنند، به شهادت رسید.

یک منبع آگاه امنیتی عراقی ضمن اعلام این خبر توضیح داد که خانم جباره مشاور استاندار صلاح الدین در امور زنان بود که در کنار اهالی منطقه العلم به مقاومت در برابر عناصر گروه تروریستی داعش پرداخت و در این راه نیز به شهادت رسید.

این منبع امنیتی عراقی با بیان این اینکه جباره خود از اهالی منطقه العلم بود، گفت: عناصر داعش درحالی که وی تلاش داشت، با آرپی جی گروهی از آنها را هدف قرار دهد، در نزدیکی منزلش هدف گرفته و به شهادت رساندند.

پایگاه خبری نون عراق نیز با انتشار تصاویری از آخرین لحظات رویارویی و مقابله این بانوی شجاع با تروریست‌های داعش وی را الگوی ایستادگی و مقاومت عراق نام نهاد.

خانم امیه ناجی جباره، دختر «شیخ ناجی جباره» شیخ عشیره الجبور در منطقه العلم به شمار می‌آید که گروه‌های تروریستی وابسته به القاعده وی را در سال ۲۰۰۶ میلادی و هنگام بازگشتش از حج ترور کردند.

۷ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :حق مظلوم

کی گفته زنها میتونن برن جهاد کنن؟ خاک بر سر کسایی که میزارن این اتفاقات بیفته، واقعا متاسفم برای جوامع همه از اسلام دور شدند، زن برای میدون نبرد ساخته نشده، نه عرضه و اندام این کارو داره و نه درسته که خودش رو به نامحرم با لباس تنگ نظامی نشون بده، بعدشم با دست خودش خودش رو ممکنه به اسارت اونها بده که اونها هم زنای عراقی رو برای خودشون حلال کردن، واقعا که متاسفم برای تجلیل از گونه از رفتارها

KHAMENEI KHAMENEI