۳استان پرخطر حوادث جاده ای

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، در تشریح عملیات جاده‌ای طرح تابستانه ۹۳ گفت: طرح تابستانه از ۱۵ خرداد در سراسر کشور آغاز شده که بر همین اساس در این مدت ۱۲۹۶ مورد عملیات جاده‌ای توسط امدادگران پوشش داده شد. وی با بیان اینکه اصفهان با انجام بیشترین عملیات جاده‌ای در […]

حسین درخشان سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، در تشریح عملیات جاده‌ای طرح تابستانه ۹۳ گفت: طرح تابستانه از ۱۵ خرداد در سراسر کشور آغاز شده که بر همین اساس در این مدت ۱۲۹۶ مورد عملیات جاده‌ای توسط امدادگران پوشش داده شد.

وی با بیان اینکه اصفهان با انجام بیشترین عملیات جاده‌ای در صدر استان‌های پرخطر قرار دارد، گفت: اصفهان با ۱۵۵ مورد عملیات در صدر قرار دارد و این در حالی است که محورهای شاهین شهر و میمه دارای بیشترین حجم عملیات‌های جاده‌ای هستند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه استان مازندران در مرتبه دوم بیشترین حوادث جاده‌ای قرار دارد، گفت: محورهای شهرستان تنکابن نیز دارای بیشترین حجم تصادفات جاده‌ای بودند.

به گفته درخشان، استان کرمان با انجام ۸۱ مورد عملیات جاده‌ای در مرتبه سوم قرار دارد و این در حالیست که محور انار یکی از پرخطرترین محورهای این استان است.

۷ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI