اقدام عجیب محمدرضا خلعتبری که باعث عصبانیت دایی شد

محمدرضا خلعتبری این روزها به دنبال دریافت رضایت نامه از پرسپولیس است تا به تیمی جدید برود. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از نامه ، انتقال وی از عجمان به پرسپولیس با دردسرهایی همراه شده و حتی عنوان شده که این قرارداد با تخلف صورت گرفته و احتمال جریمه پرسپولیس و عجمان از سوی فیفا […]

محمدرضا خلعتبری این روزها به دنبال دریافت رضایت نامه از پرسپولیس است تا به تیمی جدید برود.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از نامه ، انتقال وی از عجمان به پرسپولیس با دردسرهایی همراه شده و حتی عنوان شده که این قرارداد با تخلف صورت گرفته و احتمال جریمه پرسپولیس و عجمان از سوی فیفا وجود دارد.

باشگاه پرسپولیس مبلغ ۲۵۰ هزار دلار به عجمان بدهکار است و هر تیمی که خلعتبری را بخواهد، احتمالا باید پرداخت این مبلغ را نیز گردن بگیرد.

خلعتبری از سوی سپاهان پیشنهاد دریافت کرده و یک تیمی قطری نیز وی را می خواهد. با توجه به بدهی ۲۵۰ هزار دلاری شانس تیم قطری بیشتر از سپاهان به نظر می رسد.

وی در تمرینات اخیر پرسپولیس نیز شرکت نکرد و به همین دلیل دایی نیز از حرکت وی عصبانی است، با این حال مسئولان باشگاه به دنبال پیدا کردن راهی برای حفظ این مهاجم هستند.

جالب اینجاست که خلعتبری اخیرا از مشکلات شدید مالی صحبت کرد ولی این روزها اعلام کرده حاضر است بدهی به عجمان را شخصا بپردازد به شرط اینکه رضایت نامه اش صادر شود!

۶ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI