ترانه ۳۰ میلیونی احسان خواجه امیری چرا از صدا و سیما پخش نشد؟

احسان خواجه‌امیری دلیل پخش نشدن سرود تیم‌ ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ را که با صدای او تولید شده بود، اعلام کرد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا ؛ در حالی که فدراسیون فوتبال مبلغ ۳۰ میلیون تومان برای تولید سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی هزینه کرده است، این ترانه در شب‌هایی […]

احسان خواجه‌امیری دلیل پخش نشدن سرود تیم‌ ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ را که با صدای او تولید شده بود، اعلام کرد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا ؛ در حالی که فدراسیون فوتبال مبلغ ۳۰ میلیون تومان برای تولید سرود رسمی تیم ملی در جام جهانی هزینه کرده است، این ترانه در شب‌هایی که تیم ملی مسابقه داشت، از صدا و سیما پخش نمی‌شد.

«دروازه‌های دنیا» عنوان ترانه تیم ملی فوتبال برای جام‌ جهانی ۲۰۱۴ است. این قطعه به سفارش فدراسیون فوتبال تولید شده و با اینکه خواجه‌امیری این قطعه را بدون دستمزد خوانده اما گفته می‌شود، تولید این تک‌آهنگ ۳۰ میلیون تومان هزینه برداشته است.

ترانه این قطعه را روزبه بمانی سروده و بهروز صفاریان هم آن را تنظیم کرد و هدف این‌گونه اعلام شد که قطعه‌ای درخور تیم ملی کشورمان تولید شود.

برنامه تلویزیونی «۲۰۱۴» با اجرای عادل فردوسی‌پورهم پر مخاطب‌ترین برنامه این شب‌ها است که از شبکه ۳ سیما به روی آنتن می‌رود و در حالی که این برنامه به پخش قطعات هنرمندان مختلف می پردازد، قطعه «دروازه‌های دنیا» از طریق این برنامه به گوش نمی‌رسد که برای خیلی از مخاطبان سوال ایجاد می‌کند.

اما چندی پیش احسان خواجه‌امیری و قبل از بازی ایران با بوسنی در صفحه فیس بوک خود نوشت:

« سلام

این چند وقتی که گذشت، خیلی لحظه‌های سختی و تجربه کردم، خیلی تو خودم ریختم وبه عشق شما تحمل کردم. برام مهم این بود که شما رو خوشحال و سربلند ببینم که به لطف خدا امشب بعد از برد ایران خواهم دید، مهم نیست که به بهونه اسم روزبه کار منو پخش نکنن من به هوای شما هموطنام نفس میکشم.

خدا نگه دار ایران و ایرانی باشه»

احتمال می‌رود که دلیل حذف این ترانه طبق گفته خواجه‌امیری همکاری ترانه‌سرای این قطعه با خوانندگان لس‌آنجلسی و دستگیری او به همراه تعداد دیگری از ترانه‌سرایان در سال گذشته باشد. این در حالی است که آثار این ترانه‌سرا در قالب تیتراژهای تلویزیونی از صداوسیما پخش می‌شود. البته صداوسیما گاهی با حذف نام این ترانه‌سرا از تیتراژها، از آثار او بهره می‌برد.

۶ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :hossein

آهنگ زیبایی بود و کلی حال کردیم
ولی در کل آهنگ بسیار شاد و با شنیدن آهنگ ابتدایی و میانی یاده موسیقی شکیرا برای جام جهانی آفریقا افتادم !!!
انصافا آهنگ دست کمی از آهنگهای خارجی نداشت !!! و ملتی هم دنبال بهانه اند که پای اینجور آهنگها در صداوسیما باز بشه !!!!
اگر کسه دیگری غیر از خاجه امیری خوانده بود و آهنگ و پخش میکردن شما سایت ظهور۱۲ شکایت نمیکردی ؟؟؟؟؟
به نظره من صداو سیما در این رابطه بهترین کارو کرده !!
ولی در کل آقای خاجه امیری در قلب ما جا دارن با صدای زیباشون ولی حق بدید که پخش نشد !!

KHAMENEI KHAMENEI