نقد بی معنای فاضل میبدی به مجلس+عکس

حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع مدرسین و محققین  و از اساتید نواندیش دانشگاه مفید قم و ید بیضایی در طرفداری اصلاح طلبان دارد در آخرین استاتوس فیس بوکی خود نوشته است: “نقدی بر مجلس” حضرت علی می فرماید:ادبارالدول باربعه ،تقدیم الارازل،تاخیرالافاضل،تضییع الاصول ،والتمسک بالفروع ،چهارچیز دولت ها را از پا در می آورد […]

حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی، عضو مجمع مدرسین و محققین  و از اساتید نواندیش دانشگاه مفید قم و ید بیضایی در طرفداری اصلاح طلبان دارد در آخرین استاتوس فیس بوکی خود نوشته است:

“نقدی بر مجلس”
حضرت علی می فرماید:ادبارالدول باربعه ،تقدیم الارازل،تاخیرالافاضل،تضییع الاصول ،والتمسک بالفروع ،چهارچیز دولت ها را از پا در می آورد : بکار گرفتن ناشایستگان، محروم داشتن شایستگان، اصل ها را رهاکردن و به فروع چسبیدن.
روز سه شنبه مجلس وزیرکشور را احضارکرد و از بدحجابی در جامعه توضیح خواست ، مهمتر این که اگر پزشکی عمل ناباروری انجام داد مجازات او چیست؟ شما را به خدا درد جامعه امروز ایران این است؟ چرا آقایان اصل ها را رها کرده و به چیزهای فرعی چسبیده اند، خطر داعش و یک جریان افراطی و تکفیری بیخ گوش ما قراردارد، در یک حمله تروریستی مامور ما را در کرمانشاه شهید کرده اند، منطقه آبستن حوادث است، حال درد مجلس ما این است که چرا شلوار ساپورت می پوشند، مگر این فرهنگ غلط تازه پیداشده، مگر بودجه های تبلیغاتی دست کدام نهادها بوده است؟ این که فرهنگ جامعه به این جا رسیده از کجا عملکرد برخی وکیلان باعث نشده باشد، از آنسو برای مبارزه با جلوگیری نسل مگر با روش تهدید و مجازات پزشک میسر است؟ چرا مجلس خردمندانه برخورد نمی کند ؟
۶ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI