پیشنهاد آلمانی ها به دژاگه

پس از درخشش اشکان دژاگه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، این بازیکن مشتریان جدیدی پیدا کرده و چند تیم از بوندسلیگای آلمان و لیگ برتر انگلیس خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده‌اند. اکنون یک سایت آلمانی مدعی شده هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با پیشنهاد تیم هانوفر مواجه شده است و سران این […]

پس از درخشش اشکان دژاگه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، این بازیکن مشتریان جدیدی پیدا کرده و چند تیم از بوندسلیگای آلمان و لیگ برتر انگلیس خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده‌اند.

اکنون یک سایت آلمانی مدعی شده هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان با پیشنهاد تیم هانوفر مواجه شده است و سران این باشگاه قصد دارند اشکان دژاگه را برای فصل آینده به خدمت بگیرند.

مسئولان باشگاه هانوفر ۹۶ که برای فصل آینده قصد دارند تیم خود را تقویت کنند، در خط هافبک به دنبال یک بازیکن مطمئن و هجومی هستند که اشکان دژاگه با سابقه بازی در ولفسبورگ یکی از گزینه‌های اصلی آنهاست. البته با توجه به اینکه هافبک ایرانی فولام انگلیس تا سال ۲۰۱۵ با این تیم قرارداد دارد، مسئولان باشگاه هانوفر باید ابتدا رضایت‌نامه این بازیکن را دریافت کنند.

بنا بر ادعای این سایت آلمانی، مبلغی که مسئولان باشگاه هانوفر می‌خواهند برای دژاگه پرداخت کنند، بالغ بر سه میلیون یورو است.
منبع: تسنیم

۶ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI