جزئیات جدیدی از پرونده رسوایی جنسی مجری بی‌بی‌سی

تایج یک تحقیق نشان می‌دهد قربانیان جنسی «جیمی سویل»، مجری سابق بی‌بی‌سی که پرونده رسوایی‌های جنسی وی مدتها پیش افشا شد بین ۵ تا ۷۵ سال سن داشته‌اند. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس ، جیمی سویل که مجری قدیمی رادیو و تلویزیون بی بی سی و شخصیتی رسانه‌ای در انگلیس بود و لقب […]

تایج یک تحقیق نشان می‌دهد قربانیان جنسی «جیمی سویل»، مجری سابق بی‌بی‌سی که پرونده رسوایی‌های جنسی وی مدتها پیش افشا شد بین ۵ تا ۷۵ سال سن داشته‌اند.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس ، جیمی سویل که مجری قدیمی رادیو و تلویزیون بی بی سی و شخصیتی رسانه‌ای در انگلیس بود و لقب سر هم گرفته بود پس از مرگ با صدها پرونده شکایت به خاطر تجاوز به کودکان مواجه شد و این بار لقب یکی از وحشتناک‌ترین مجرمان انگلیس را به خود اختصاص داد.

در سال ۲۰۱۲ پلیس انگلیس با همکاری یک نهاد خیریه که در زمینه حفاظت از کودکان فعالیت می‌کند، گزارش ۳۰ صفحه‌ای تکان دهنده‌ای از ابعاد گسترده تجاوزات و سوءاستفاده‌های جنسی این مجری مشهور بی بی سی منتشر کرد.

در این گزارش حداقل ۶۰۰ قربانی سوءاستفاده‌های جنسی جیمی ساویل شناسایی شده‌اند که طی بیش از ۵۰ سال مورد آزار و اذیت این مجری فاسد قرار گرفته بودند.

۵ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI