ایران با سه گل از بوسنی شکست خورد

تیم ملی فوتبال کشورمان با شکستی که مقابل بوسنی در آخرین بازی‌اش در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل به دست آورد ضعیف‌ترین عملکردش را در تاریخ جام‌‌های جهانی ثبت کرد. تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۱۹۷۸ در حالی با یک امتیاز از این بازی‌ها حذف شد که دو گل زده در کارنامه‌مان به ثبت رسیده […]

تیم ملی فوتبال کشورمان با شکستی که مقابل بوسنی در آخرین بازی‌اش در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل به دست آورد ضعیف‌ترین عملکردش را در تاریخ جام‌‌های جهانی ثبت کرد.

تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی ۱۹۷۸ در حالی با یک امتیاز از این بازی‌ها حذف شد که دو گل زده در کارنامه‌مان به ثبت رسیده بود.

در جام جهانی ۱۹۹۸ بهترین عملکرد فوتبال کشورمان به وجود آمد و با برد مقابل آمریکا اولین و تنها برد تیم ملی در جام جهانی به دست آمد.

جام جهانی ۲۰۰۶ هم با اینکه یک امتیاز به دست آوردیم اما باز هم ۲ گل به حریفان‌مان زدیم تا حداقل دست خالی به کشور باز نگردیم اما در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم یک امتیازی شدیم و هم اینکه فقط یک گل زده در این بازی‌ها داشته باشیم تا بدترین عملکرد تاریخ فوتبال کشورمان در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی به دست بیاید.

همچنین باخت به بوسنی در حالی رقم خورد که پیش از این هرگز مقابل این تیم بازنده نبودیم که در برزیل هم این مهم به دست آمد! هرچند که یک‌بار پیش از این به این تیم باخته بودیم که آن بازی در فیفا به ثبت نرسیده چرا که تیم بوسنی تیمی منتخب از بازیکنان این تیم بود آن هم در حالی که هنوز این تیم در فیفا ثبت نشده بود.

البته اولین بازی تیم کشورمان مقابل بوسنی که در فیفا هم ثبت نشده با نتیجه ۳ بر یک بود و جالب اینجاست که در آخرین بازی هم با همین نتیجه مغلوب این تیم شدیم.

البته شاگردان کی‌روش این طلسم شکنی را در بازی با لبنان هم انجام داده بودند. آنجا که با این تیم در بیروت برای حضور در جام جهانی بازی کردیم و در حالی که تا به حال از این تیم حتی گل هم نخورده بودیم اما یک بر صفر باختیم تا هم از لبنان گل بخوریم و هم به این تیم ببازیم.

۴ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI