ساعت کاری کارمندان در ماه رمضان تغییر نخواهد کرد

حدود هشت سالی بود که کارمندان دولت عادت کرده بودند با مصوبه دولت احمدی نژاد، در ماه رمضان از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ سر کار بروند. این کاهش ساعت کاری هر سال با مخالفت نمایندگان مجلس مواجه می شد اما از سال ۸۸ مطابق تصمیم هیات‌وزیران ساعت شروع فعالیت اداری نه صبح و ساعت پایان کار […]

حدود هشت سالی بود که کارمندان دولت عادت کرده بودند با مصوبه دولت احمدی نژاد، در ماه رمضان از ۸:۳۰ تا ۱۴:۳۰ سر کار بروند. این کاهش ساعت کاری هر سال با مخالفت نمایندگان مجلس مواجه می شد اما از سال ۸۸ مطابق تصمیم هیات‌وزیران ساعت شروع فعالیت اداری نه صبح و ساعت پایان کار ۱۴ بود.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرآنلاین ، سال گذشته با روی کار آمدن دولت یازدهم، این مصوبه لغو شد و علاوه بر آن با بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، همه دستگاه های اجرایی موظف شدند ساعات کار ادارات شهر تهران را با رعایت ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره های ذیل آن و مصوبات هیئت وزیران، با سقف ۴۴ ساعت در هفته تنظیم و اجرا کنند. بدین ترتیب ساعت کار اداره ها به روال ۸ سال قبل بازگشت .

درباره ساعت کاری ماه رمضان امسال، روابط عمومی استانداری اعلام کرد: امسال هنوز دولت مصوبه ای را به دستگاه‌های دولتی ابلاغ نکرده است اما با توجه به اینکه سال گذشته ساعت کاری تفاوتی نکرد به نظر می رسد امسال هم همانگونه باشد.

او گفت: کارمندان بانکها و دستگاههای دولتی مانند روزهای قبل از ماه رمضان از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶ سرکار می روند و ممکن است در شبهای قدر یک ساعت از زمان ساعت کار کاسته شود.

البته ساعت طرح زوج و فرد در تهران یک ساعت کم می شود. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ دراین باره گفته: در ماه مبارک رمضان ساعت پایان طرح زوج و فرد از ۱۹ به ۱۸ کاهش می یابد.

۴ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ژینامه

تصمیم درستی است
چند نکته را ملاحظه فرمایید: http://jiname.blogfa.com/post/148

نويسنده ديدگاه :ناشناس

میخواهید تعطیل کنید میخواهید نکنید ما که برای شما نه نماز و نه روزه می گیریم نه کار میکنیم ما فقط برای خدا همه این کارها را انجام میدهیم شما لطفا به خودتان نگیرید سخت گیری کردیم و ال و بل اگه به شما باشه اکسیژن هم ازمان میگیرید.

KHAMENEI KHAMENEI