سفر دریایی به عتبات منتفی شد

با توجه به اینکه رویکرد سازمان حج و زیارت کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات است، اعزام دریایی به عتبات عالیات برای دور جدید در برنامه این سازمان قرار نگرفت. به گزارش«وطن امروز» محسن نظافتی، مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب  گفت: از آنجایی که کاهش هزینه‌های سفر به عتبات […]

با توجه به اینکه رویکرد سازمان حج و زیارت کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات است، اعزام دریایی به عتبات عالیات برای دور جدید در برنامه این سازمان قرار نگرفت.

به گزارش«وطن امروز» محسن نظافتی، مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب  گفت: از آنجایی که کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات از سیاست‌های سازمان حج و زیارت در دوره جدید اعزام‌هاست و اعزام دریایی به عتبات عالیات ۱۸۰ هزار تومان به هزینه سفر کاروان‌های زمینی اضافه خواهد کرد، اعزام دریایی به عتبات عالیات با این سطح هزینه در برنامه این سازمان قرار نگرفت.

وی اظهار داشت: طی جلسات و مذاکراتی که با یکی از کشتیرانی‌ها درباره اعزام دریایی زائران برگزار شد، حداقل هزینه‌ای که این کشتیرانی می‌تواند بابت سفر دریایی دریافت کند، مبلغ ۱۸۰ هزار تومان است که این میزان به هزینه اعزام زمینی زائران اضافه خواهد شد اما با توجه به بررسی‌های صورت گرفته این هزینه جز برای افرادی که به‌دنبال تنوع در سفر هستند، به صرفه نخواهد بود.

۴ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI