فیلم لحظه گاز گرفتن لوییز سوارز در جام جهانی + تصاویر

سوارز که پیش از این سابقه گاز گرفتن بازیکنان حریف را داشت در دیدار مقابل ایتالیا هم به همین کار پرداخت و در صحنه‌ای که به همراه کیلینی دنبال دریافت توپ بودند شانه او را گاز گرفت. مدافع ایتالیا هم هر چه سعی کرد تا با نشان دادن جای دندان‌های مهاجم اروگوئه داور را مجاب […]

سوارز که پیش از این سابقه گاز گرفتن بازیکنان حریف را داشت در دیدار مقابل ایتالیا هم به همین کار پرداخت و در صحنه‌ای که به همراه کیلینی دنبال دریافت توپ بودند شانه او را گاز گرفت. مدافع ایتالیا هم هر چه سعی کرد تا با نشان دادن جای دندان‌های مهاجم اروگوئه داور را مجاب کند که به او کارت بدهد نتیجه نداد. اروگوئه این دیدار را ۱-۰ برد تا صعود کند و ایتالیا حذف شود.

وی برای اولین بار و زمانی که در تیم آژاکس هلند بازی می‌کرد در بازی مقابل آیندهوون، عثمان باخال، بازیکن حریف را گاز گرفت و از سوی فدراسیون فوتبال هلند برای ۷ جلسه از همراهی تیمش محروم شد. سوارز پس از آن و در لیگ برتر انگلیس در بازی لیورپول و چلسی همین کار را روی ایوانویچ تکرار کرد که از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس برای ۱۰ جلسه محروم شد.

اما مهاجم تیم ملی اروگوئه که پس از این اتفاقات قول داده بود تا چنین اقداماتی را تکرار نکند، دوباره در بازی با ایتالیا در جام جهانی برزیل اقدام به گاز گرفتن کیه‌لینی، مدافع حریف کرد که احتمال دارد با محرومیت از سوی فیفا مواجه شود.

دانلود کلیپ

بر اساس قوانین رایج فیفا، سوارز که در باشگاه لیورپول انگلیس بازی می کند، در گذشته نیز مرتکب چنین جرمی شده است به همین علت این احتمال وجود دارد که مجازات سخت و سنگینی بر ضد وی اعمال شود و وی را از ادامه بازی های جام جهانی برزیل در ترکیب تیم اروگوئه محروم سازد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از ریو دو ژانیرو،تیم ملی فوتبال اروگوئه شب گذشته با شکست ایتالیا به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل راه یافت.

۴ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI