کشف حجاب دختر شجریان در صدای امریکا + عکس

به گزارش ظهور۱۲ ، مژگان شجریان دختر محمدرضا شجریان که در فتنه ۸۸ به حمایت از فتنه گران پرداخت، با حضور در تلویزیون ضد انقلاب ایران فردا کشف حجاب کرد.

مژگان-شجریان

به گزارش ظهور۱۲ ، مژگان شجریان دختر محمدرضا شجریان که در فتنه ۸۸ به حمایت از فتنه گران پرداخت، با حضور در تلویزیون ضد انقلاب ایران فردا کشف حجاب کرد.

۳ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :...

تعجب می کنم چرا تا الآن کسی شروع به فحاشی و بد و بیراه گفتن نکرده! البته اگه نگید این آدم ارزششو نداره…

نويسنده ديدگاه :ناشناس

اینقدر این شجریان را بزرگ نکنید این ادم فکر میکنه که کی هست چه برسد به دخترش . بدرک که کشف حجاب کرد اصلا بره … کسی که پدرش خودشو برای ملت ایران چوس کنه ادمه واقعا تاسف باره

نويسنده ديدگاه :امین

چه خوشکله این !

پا میدی خانمی!

نويسنده ديدگاه :حقگو

درود بیکران براستاد آوازوهنرایران باد . استادشجریان عاشق ایران و ایرانی است و مثل شمامتحجروعوام و بی فرهنگ نیست .این ازحقوق اولیه هرانسانی است که نوع پوشش و زندگی خود راانتخاب بکند . قران فرموده است که : لااکراه فی الدین ، یعنی ای بی سوادهای متحجر، دردین هیچ اجباری نیست .

نويسنده ديدگاه :hossein

آفرین حقگو
انشاالله باهم تو اون دنیا مهشور شید باهم فیلم ترسناک جهنم ببینید !!:)

آهای حقگو
همین بس که مخالف رهبره

نويسنده ديدگاه :مریم

تو که ائعای شعور و روشن فکریت میشه اول برو بفهم قرآن چی گفته بعد اظهار نظر کن…. لا اکراه فی الدین یعنی هیچکس در انتخاب دینش اجبار نداره…. یعنی وقتی گفتی من مسلمانم باید همه ی قوانین اسلام رو داشته باشی… روشن فکر عزیز یا مسلمانی یا نیستی …نمیشه اسلام رو هر جور دوست داشتی انتخاب کنی….میخای از کار این خانم دفاع کنی چرا اسم اسلام رو میاری؟

نويسنده ديدگاه :علی

سلام باعرض معذرت دوتا تذکر البته اگر بنده حقیر را هم به فحش نبندید .
اول خدمت اون بزرگواری که نوشته شجریان را بزرگ نکنید خبر دادن راجع به افراد مطرح بزرگ کردن این افراد نیست واز مسلمان شیعه ی امیرالمومنین فحاشی وهتاکی قبیح است حتی درمورد دشمن رجوع کنید به نهج البلاغه آن حضرت خطبه همام (صفات متقین) .
دوم به جناب حقگو در اینکه ایشان استاد هستند شکی نیست اما این که شما دیگران را به خاطر ایشان متحجر (عقب مانده ، عقب افتاده ) بخوانید هم کار درستی نیست ضمنا با عرض پوزش شما آیه ی قرآن را که به کار برده اید درست تفسیر نکرده اید یعنی به این معنی نیست که هرکس هرجور میخواهد پوشش انتخاب کند به خاطر داشته باشید برخوردهای ما نشانگر شخصیت درونی ما میباشد اعم از گفتار ، پوشش ،و سایر موارد .

نويسنده ديدگاه :جواد

چرا از آیه قرآن در جای درست استفاده نمی کنید . همین قرآن به زنان پیامبر اشاره داره که جلباب (لباس بلند) سر کنند و مثل زنان جاهلیت تبرج نکنند. درست که این آقا صدای خوبی داره اما جلو دین ایستاده و بدترین کار عمرشه.

نويسنده ديدگاه :امین

به تو چه !!!

نويسنده ديدگاه :سرباز ولایت

اونایی بی فرهنگند که فرهنگ هزاران ساله خود را به فرهنگ زشت بی بندوباری غرب فروختن و خود را حراج کردن ، مرگ بر بی غیرتهای خاین از جمله شجریان پست

نويسنده ديدگاه :ناشناس

لا اکراه فی انتخاب دین

KHAMENEI KHAMENEI