پخش تصاویر دختران ساپورت پوش توسط علی مطهری در مجلس

پخش تصاویر دختران ساپورت پوش توسط علی مطهری در مجلس

در جریان رسیدگی به سوال علی مطهری و ناصر موسوی لارگانی از وزیر کشور در مورد بی‌تفاوتی این وزارتخانه به پدیده بانوان ساپورت‌پوش تصاویری از این افراد از مانیتور مجلس پخش شد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، نمایش تصاویر بانوان ساپورت‌پوش در صحن علنی مجلس که البته چهره آنان پوشیده شده بود، با […]

ساپورت

در جریان رسیدگی به سوال علی مطهری و ناصر موسوی لارگانی از وزیر کشور در مورد بی‌تفاوتی این وزارتخانه به پدیده بانوان ساپورت‌پوش تصاویری از این افراد از مانیتور مجلس پخش شد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، نمایش تصاویر بانوان ساپورت‌پوش در صحن علنی مجلس که البته چهره آنان پوشیده شده بود، با واکنش نمایندگان و همهمه زیاد در صحن علنی مجلس همراه شد.

علی مطهری با اشاره به همهمه ایجاد شده در مجلس به مزاح گفت: به نظر می‌رسد دوستان از دیدن این تصاویر به وجد آمده‌اند.

۳ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مهدی

علت این عامل جدایی سیاست مداران از مردم وکوچه بازار است وقتی با ماشین های شیک خود بسرعت از خیابان ها میگذرند معلوم است که خبری از جامعه نداشته باشند اینها که چیزی نیست مردان باید چشم پوش داشته باشند

نويسنده ديدگاه :مهدی

همه مومنین در برخورد با این مفسده اجتماعی مسئول هستند جای تاسف و تعجب است که نمایندگان محترم مردم به این مهم بی اعتنا باشند جواب خدا را چه میدهند؟

نويسنده ديدگاه :ناشناس

نتیجه زورگفتن به زنان و حجاب اجباری، این میشود . ایران تنهاکشوردردنیااست که حجاب درآن اجباری است ومیزان فساددرآن ازهمه جاید نیابیشتراست به خاطراین اجباروزورگفتن به زنان و مردم .

نويسنده ديدگاه :سید

بازم مطهری اونایی که ادعای دینداریشون میشه هیچی نمیگن ……………

نويسنده ديدگاه :ناشناس

با نظر آقا یا خانم ناشناس کاملا موافقم

KHAMENEI KHAMENEI