از طریق موبایل بلیط قطار تهران – مشهد بخرید

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایمنا ، این سامانه چند روز پیش توسط مسئولان کشور افتتاح شد که مطابق با آن از این پس امکان خرید بلیت قطار از طریق تلفن های همراه میسر شود. مدیرکل راه آهن استان اصفهان در این باره خصوص به خبرنگار ایمنا، گفت: با توجه به راه اندازی این […]

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایمنا ، این سامانه چند روز پیش توسط مسئولان کشور افتتاح شد که مطابق با آن از این پس امکان خرید بلیت قطار از طریق تلفن های همراه میسر شود.

مدیرکل راه آهن استان اصفهان در این باره خصوص به خبرنگار ایمنا، گفت: با توجه به راه اندازی این سامانه، در حال حاضر مقرر شده به مدت یک ماه در مسیر تهران – مشهد به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کند.

حسن ماسوری با اشاره به اینکه این طرح در حال حاضر برای شرکت رجا فراهم شده است، افزود: به زودی تمام شبکه ریلی کشور از طریق این سامانه تحت پوشش قرار می گیرند اما زمان آن هنوز مشخص نشده است.

وی از افتتاح سکوی جدید ایستگاه راه آهن اصفهان در چند روز آینده خبر داد و بیان داشت: قرار است این طرح توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح و مورد بهره برداری قرار بگیرد.

مدیرکل راه آهن استان اصفهان به نوسازی و افزایش ناوگان مسافری این اداره کل اشاره کرد و افزود: بازسازی تمامی نمازخانه های ایستگاه های طول خط این اداره کل، بهسازی و زیبا سازی و تجهیز سالن انتظار، اتاق تشریفات، سکوها و نمازخانه ایستگاه مسافری اصفهان از جمله اقدامات این اداره کل در بخش خدمات ایستگاهی است.

۲ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI