پاداش میلیونی یک مدیر مخابراتی به خودش!

سرپرست شرکت مخابرات یکی از استان‌ها در حالی به این سمت رسید، که هیچ یک از مسئولین استانی در معارفه وی حضور نداشته و به صورت زیر زمینی مراسم وی برگزار و به سمت جدید منصوب شد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از دانا ، شنیده ها حاکی از آن است که این شخص به […]

سرپرست شرکت مخابرات یکی از استان‌ها در حالی به این سمت رسید، که هیچ یک از مسئولین استانی در معارفه وی حضور نداشته و به صورت زیر زمینی مراسم وی برگزار و به سمت جدید منصوب شد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از دانا ، شنیده ها حاکی از آن است که این شخص به خاطر پاداش ده میلیونی خود که در ماه اول حضورش در این شرکت دریافت کرده، از سوی مرکز هم مورد تذکر قرار گرفته و این مساله در حال پیگیری و رسیدگی بوده و مدارک آن به مرکز هم ارسال شده است.

این شخص علاوه بر گرفتن پاداش ۱۰۰ میلیون ریالی خود، یکی از اعضای حزب منحله مشارکت را همه کاره و مشاور عالی خود و با تشکیل تیم حقیقت یاب چالش های زیادی را برای همکارانش درست کرده است که باعث نارضایتی بسیاری در طول مدت اندک تصدیش شده است.

گفته می شود دستور پرداخت این پاداش از سوی خود این شخص برای خودش صادر شده و این دستور در حالی بوده است که این استان یکی از استان های زیان ده در مخابرات است.

باید خاطر نشان شود که این مبلغ به عنوان پاداش ۲۳۰کارمند این شرکت در طول یک سال کاری است.

۱ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI