سخنگوی سازمان سنجش : سوالات کنکور ۹۳ مفهومی است

مشاور عالی ریاست و سخنگوی سازمان سنجش کشور در نشست خبری آزمون سراسری سال ۹۳ گفت: سوالات امسال به صورت مفهومی تنظیم شده است اما مفهومی بودن آن به معنی دشوار بودن نیست. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، حسین توکلی در جمع خبرنگاران افزود: سوالات آزمون امسال همانند سال گذشته به صورت تستی […]

مشاور عالی ریاست و سخنگوی سازمان سنجش کشور در نشست خبری آزمون سراسری سال ۹۳ گفت: سوالات امسال به صورت مفهومی تنظیم شده است اما مفهومی بودن آن به معنی دشوار بودن نیست.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ایسنا، حسین توکلی در جمع خبرنگاران افزود: سوالات آزمون امسال همانند سال گذشته به صورت تستی است و اگر داوطلبان منابع خود را با دقت مطالعه کرده باشند می‌توانند به سوالات پاسخ دهد.

وی با تاکیئ بر اینکه داوطلبان حوزه‌های آزمونی خود را قبل از روز آزمون شناسایی کنند توصیه کرد کنکوری‌ها دفترچه‌ راهنمای کنکور را با دقت بخوانند زیرا در این دفترچه‌ها اطلاعاتی از پاسخنامه، سوالات، سهمیه‌ها و غیره ارائه شده است.

۱ تیر ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :hossein

لعنت خدا بر کسانی که کنکور سخت میگیرن .
جوونایی که کنکور دارید بدونید دانشگاه هیچ چیزی نداره ! !!! هیچ سودی نداره !!! هیچ منفعتی نداره !!! غیر از چندین رشته مثل پزشکی ، فیزیک هسته ای ، هوافضا !!!! که باید رتبه ۱ رقمی باشه تا وارد شید !!! باقی رشته ها نه از استاد خوب خبری هست نه از برنامه ریزی خوب وزارت علوم !!!! اینو فقط من نمیگم قبل از انتخاب رشته حتما سری به دانشگاها بزنید و آمار از دانشجویان بگیرید !!!!!!
دولتی که باید رتبه اینگونه باشه !!!! اونم از غیر دولتی ها که کشیدن رو شهریه !!!!!!
دیشب شنیدم که ۲۰۰ تومن کشیدن رو شهریه ثابت تمام دانشگاها که اگر واقعا اینطوری باشه بنده ترم بعد ترک تحصیل کرده و دفترچه خدمت و ارسال میکنم !!!! باز هم بگید مردم ایران فلان 😐
لعنت بر هرچی ….

KHAMENEI KHAMENEI