ساخت باطری جدید با عمر طولانی + عکس

یک شرکت ژاپنی فناوری جدید باتری ارائه داده است که مدت زمان بسیار طولانی‌تری استفاده می‌شود و کاربردی است،ضمن اینکه تا حد زیادی با دوام است. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس ، این نوع جدیدی از باتری دوگانه است که با استفاده از علم شیمی بی‌سابقه‌ای با آند و کاتد کربن ساخته شده […]

یک شرکت ژاپنی فناوری جدید باتری ارائه داده است که مدت زمان بسیار طولانی‌تری استفاده می‌شود و کاربردی است،ضمن اینکه تا حد زیادی با دوام است.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس ، این نوع جدیدی از باتری دوگانه است که با استفاده از علم شیمی بی‌سابقه‌ای با آند و کاتد کربن ساخته شده است.

به گفته طراحان این شرکت باتری «ریدن» پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مصرف کننده است؛ با بیش از ۳۰۰۰ سیکل ۲۰ برابر سریع‌تر از باتری‌های لیتیوم یون موجود است و قوی‌تر از دیگر باتری‌های پیشرفته است.

این باتری مواد فعال ناپایدار را حذف می‌کند و به طور قابل توجهی خطر آتش‌سوزی و انفجار را کاهش می‌دهد؛ شارژ می‌شود و ۱۰۰ درصد بدون اینکه آسیب ببیند، تخلیه می‌شود.

به گفته «کانامه تاکییا» مدیر تکنولوژی «پاور ژاپن پلاس»، این باتری شامل فلزات نادر است و ۱۰۰ درصد قابل بازیافت است؛ برای نخستین بار ما می‌توانیم نوع جدیدی از باتری که از نظر هزینه، امینت و عملکرد قابل اطمینان است، داشته باشیم.

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI