قیمت حلیم و آش در ماه رمضان ۹۳

رئیس اتحادیه آش و حلیم با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی ۸۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم آش ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است، از مردم درخواست کرد که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز خریداری کرده و به مسائل بهداشتی توجه کافی داشته باشند. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از […]

رئیس اتحادیه آش و حلیم با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی ۸۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم آش ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است، از مردم درخواست کرد که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز خریداری کرده و به مسائل بهداشتی توجه کافی داشته باشند.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از مهر، حسین محمدی گفت: بر اساس تصمیمی که با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ شده است قیمت هر کیلوگرم حلیم درجه یک معجونی ۸۵۰۰ تومان، حلیم ساده ۸۰۰۰ تومان و آش رشته ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است.

رئیس اتحادیه آش و حلیم گفت: در عین حال قیمت هر کیلوگرم آش شله قلمکار ۷۵۰۰ تومان، شله زرد ۷۰۰۰ تومان و حلوا نیز ۷۰۰۰ تومان تعیین شده است.

او گفت: متاسفانه در ماه مبارک رمضان تعداد عرضه کنندگان غیرمجاز حلیم و آش افزایش می یابد که با توجه به گرمای تابستان و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی به مردم توصیه می شود که آش و حلیم را تنها از واحدهای مجاز که دارای پروانه صنفی هستند و عاملیت مجاز توزیع آش و حلیم را در اختیار دارند تهیه کنند.

محمدی از بازرسی های صنفی خبر داد و گفت: البته بازرسان نیز از واحدهای صنفی بازدید خواهند کرد ضمن اینکه دولت نیز باید بر عرضه این محصولات از سوی واحدهای غیرمجاز نظارت داشته باشد.

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI