بهترین بازیکن آسیا به جنگ با داعش رفت+عکس

حسین الـهــام فعال دانشجویی در صفحه اجتماعی خود نوشت: علی عدنان ۲۰ ساله تیم ملی عراق و عضو باشگاه ریزاسپور ترکیه است و در سال ۲۰۱۳ به عنوان برترین فوتبالیست جوان آسیا انتخاب شد و به او لقب «روبرتو کارلوسِ عراقی» و «گرث بیلِ آسیا» را داده اند. این روزها دو تیم مطرح تاتنهام انگلیس […]

حسین الـهــام فعال دانشجویی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

علی عدنان ۲۰ ساله تیم ملی عراق و عضو باشگاه ریزاسپور ترکیه است و در سال ۲۰۱۳ به عنوان برترین فوتبالیست جوان آسیا انتخاب شد و به او لقب «روبرتو کارلوسِ عراقی» و «گرث بیلِ آسیا» را داده اند.

این روزها دو تیم مطرح تاتنهام انگلیس و آس رم ایتالیا برای جذب او پیشنهاد ۲ میلیون یورویی ارائه داده اند و این درحالی است که تیم رم به جذب او تمایل زیادی دارد و مسئولان رم زمان زیادی است منتظر پیوستن او به این تیم هستند.

این فوتبالیست ضد تروریسم

اما علی عدنان این روزها با دست گرفتن سلاح به جمع داوطلبان دفاع از کشور در مقابل تروریست‌های داعش پیوسته است و پیشنهاد این تیم ها را بی پاسخ گذاشته است.

 این فوتبالیست ضد تروریسم

او در این باره گفت:«بازیکنان تیم ملی همگی از امروز خود را سربازانی می دانند که آمادگی کاملی برای دفاع از سرزمین عراق هستند».

سوالی که برای من پیش آمده این است که کدام یک از ستاره های فوتبال و بازیکنان تیم ملی و باشگاه های مطرح ما در زمان جنگ تحمیلی چنین کاری کرده اند؟

۳۰ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :مبین

تو رابه خدا یکی مرا توجیه کند خالهای روی دستان آقای دژاکه با کجای فرهنگ و دین ما سنخیت دارد مگه این آقا در لباس تیم ملی ایران نیست اگه هم موردی نداره بگن ما هم بدونیم!!!!!

نويسنده ديدگاه :alireza

خالکوبی نه حرام نه مکروح چون وقتی وضو میگیری جوهر توپوست وراحت میتونی وضو بگیری

نويسنده ديدگاه :hossein

در پاسخ به سوالتون اینکه اولین کسانی که از کشور با ثروت میلیاردی و با خون خودشون فرار میکنن همین بازیکنان فوتبال تیم ملی ایران هستند 🙂

نويسنده ديدگاه :سید حبیب

لقمه حرام که انسان را به خداوند هدایت نمیکند
فتبالیستهای ما همه ی پولهاشون حرام است همه پول بیت المال و حق مردم را به جیب می زنند و تا حالا افتخاری هم برای کشور نداشته اند کسی که شکمش را مال حرام پر شده باشد امام حسین می کشد یعنی همینها هستند که جلوی امام زمان عج خواهند ایستاد مگر اینکه توبه نسوح کنند که بعید به نظر میرسد خدا کند که بتوانند توبه کنند از این افراد انتظار جنگ نداشته باشید
لبیک یا امام خامنه ای
اللهم عجل لولیک الفرج

KHAMENEI KHAMENEI