جوابیه مهراب قاسم خانی پیرامون شلوارک پوشیدنش در برزیل!

 مهراب قاسم‌خانی طنزپرداز به اعتراضات کاربران فضای مجازی درباره سفر هنرمندان به برزیل، پاسخ داد. بر اساس آنچه در سایت «پارسینه» آمده، قاسم‌خانی نوشت: «این ماجرای برزیل رفتن ما هم تبدیل به ماجرای با نمک و پیچیده‌ای شده … تا دیروز فقط متهم بودیم که با پول بیت‌المال به این سفر رفتیم ولی ماجرا هر […]

 مهراب قاسم‌خانی طنزپرداز به اعتراضات کاربران فضای مجازی درباره سفر هنرمندان به برزیل، پاسخ داد.

بر اساس آنچه در سایت «پارسینه» آمده، قاسم‌خانی نوشت: «این ماجرای برزیل رفتن ما هم تبدیل به ماجرای با نمک و پیچیده‌ای شده … تا دیروز فقط متهم بودیم که با پول بیت‌المال به این سفر رفتیم ولی ماجرا هر روز داره ابعاد وسیع‌تر و پیچیده‌تری پیدا میکنه. با این حال از اونجا که من سعی کردم همیشه به همه احترام بذارم، توضیحاتی رو در جهت روشن شدن لایه‌های مخوف و پنهان خدمت دوستان ارائه می‌کنم. باشد که باعث آرامش روح و روانشان گردد.

١. هزینه این سفر توسط آژانس تعطیلات رویایی به عنوان اسپانسر و همچنین تهیه‌کننده محترممون آقای هاشمی پرداخت شده و خرج روزانه سفر و خورد و خوراکمون رو هم از جیب خودمون می‌پردازیم. در نتیجه این پول هیچ ربطی به جیب شما دوستان و بیت‌المال نداره. حالا اینکه چرا هزینه یکی دو میلیاردی این سفر تا این حد شما رو دلواپس کرده نمیدونم. کاش این دلواپسی رو برای اون چند صد هزار میلیارد هم داشتید.

٢. من نماینده ایران در برزیل نیستم و هیچ مسئولیت سنگینی هم روی دوش خودم حس نمی‌کنم. من نماینده خودم هستم و به عنوان یه عشق فوتبال و عشق سفر اومدم که از دیدن فوتبال و یه کشور جدید لذت ببرم. در نتیجه توقع خاصی از من نداشته باشید. همونطور که وقتی شما به سفر میرید من هیچ توقعی از شما ندارم.

۳. بله، ما داره بهمون اینجا خیلی خوش میگذره. کار بدیه؟ باید خجالت بکشیم الان؟ خوش گذروندن تا جایی که من یادم میاد جرم نیست. از اینکه خوش گذروندن ما باعث ناراحتی شدید بعضی از دوستان شده متاسفم ولی این بیشترین کاریه که از دستم بر میاد. در عوض قول میدم اگه شما هم رفتید سفر و مهمونی و بهتون خوش گذشت، منم دردم نیاد. با این وجود اگه کماکان ناراحت هستید پیشنهاد میکنم برید دم فرودگاه امام تحصن کنید و یه کاری کنید همه اون چند میلیونی که هر سال به قصد خوش گذروندن به سفر میرن کوفتشون بشه چون منصفانه نیست که خوش گذروندن فقط برای ما حروم باشه …

۴. بله، من مرتکب عمل شنیع شلوارک پوشیدن شدم. اصولا هر بار که به سفر خارج میرم و خصوصا در مناطق گرم مثل اینجا شلوارک میپوشم. جسارتا توی خونه هم همین کار رو میکنم. شاید باورتون نشه ولی توی استخر و دریا هم مایو میپوشم. با شرمندگی توی حموم حتی اون رو هم نمیپوشم … به هر حال نمیدونستم این موضوع تا این حد ارزش خبری داره که روزنامه هفت صبح که تنها روزنامه‌ای بود که تا الان میخریدم به عنوان تیتر یک عکسش رو روی جلد کار کنه. از همینجا اعلام میکنم که من عکس با شلوارک‌های دیگه و در مکان‌های دیگه هم دارم که آماده هستم هر وقت دوستان خبر مهم‌تری نداشتن و احتیاج به تیتر یک با ارزش داشتن در اختیارشون بذارم تا مردم استفاده کنن. خلاصه که اعتراف میکنم به عنوان یه شلوارک‌پوش اومدم اینجا تا یه عده شورت‌پوش رو تشویق کنم و براشون آرزوی موفقیت بکنم.

۵. از اونجا که من در این سفر خودم رو نماینده ملت ایران نمیدونم، در این یادداشت هم نماینده همسفران دیگه‌ام نیستم و ممکنه خیلی از این دوستان نظرشون کاملا بر خلاف من باشه پس اگه دلتون میخواد به این مطلب هم فحش بدید فقط به من فحش بدید چون در این مورد هم نماینده خودم هستم.

۶. در آخر از اینکه با خوش‌گذرونی خودم موجب درد جانکاه و تشویش خاطر و جراحت اعضای برخی از هموطنانم شدم عمیقا عذرخواهی میکنم ولی مجبورم مطلب رو همینجا خاتمه بدم چون بچه‌ها دم در هتل منتظرن که بریم یه دوری بزنیم و من باید بگردم ببینم شلوارکم رو کجا گذاشتم.»

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :غنی پور

بسمه تعالی
من برای آقای قاسم خانی متأسفم که اینقدر خودش را کوچک می داند.
اگر اندکی تفکر می کرد می دید که او متعلق به این مردم است و هر چه دارد بعد از تلاش خودش از این مردم است.
حال اگر نقدی هم می شود اگرچه گاهاً با بی ادبی همراه است ولی شایسته نیست پاسخی طنزگونه و از روی بی خیالی به مخاطبانش بدهد.
آقای قاسم خانی بنده علاقه مند به کارهای شما نیستم ولی برای شما و دوستدارانتان احترام قائلم کاش شما هم به اعتقادات دوستدارانتان احترام بگذارید.
« إنَّ اللهَ عَلیمٌ بِذاتِ الصُّدور»

نويسنده ديدگاه :عباس

ای بابا اصلا به شما چه که تو همه چی دخالت میکنید چیکار دارین اصلا به شما ربطی نداره که این آقا شلوارک پوشیده دیگه مسخره اش رو درآوردین .
در ضمن من هم چندتا عکس با شلوار کردی دارم اگه دوست دارین براتون بفرستم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

آقای قاسم خانی خیلی بچه تشریف دارین و واقعا از این طرز تفکر و صحبت های غلط جنابعالی باید تاسف خورد . البته از شما نباید خرده گرفت چون از کوزه همان برون تراود که در اوست .

نويسنده ديدگاه :hesam

واقعا متاسفم ، برای این فرد فرهنگی بی فرهنگ-

نويسنده ديدگاه :مهدی

این جیزا رو نگو . بهت میگن عقده ای ها. البته تقصیر رسانه ها هم هست که شما رو بزرگ کردن چون در واقع عددی نیستی

نويسنده ديدگاه :طی طی

چه بی ادب

نويسنده ديدگاه :ناشناس

ای بابا به شماها چه ربطی داره
چرا شما دردتون میاد از خنده مردم

نويسنده ديدگاه :آزاده

برای رسانه ای ک نویسنده اش یکی مثل ایشون باشه باید تاسف خورد
برای کل صدا سیما ما که هنرمندانش نه درد مردم رو میفهمن نه شعور صحبت دارن و نه وجدان باید تاسف خورد
یه مشت آدم که فقط قیافشون عاقل و بالغه و از مغز هیچ بهره ای نبردن
حرف زدن از روی بی اعتنایی و این قدر دله وار..آدم رو متاسف می کنه
به حال خودمون ک باید خزعبلات این ها رو ببینیم و بخونیم و بشنویم
حرف سر این چیزا نیست
سر پول نیست
سر شلوارک پوشیدن نیست
سر بی فرهنگی اعضای مثلا فرهنگ ماست
سر مشکلات و افتضاحات عدیده ایه ک ب پا میکنن و یک نفر نیست ک جلوشون وایسه
باید برای ریاست صدا و سیما هم تاسف خورد ک نمیتونه جلوی این دسته از افراد بی دین و لاقید رو بگیره

KHAMENEI KHAMENEI