شور عجیب عراقی ها برای جنگ علیه داعش + تصاویر

تعداد داوطلبان پیوستن به ارتش در جنوب این کشور از مرز یک میلیون نفر گذشت. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ابنا ، یک منبع امنیتی در عراق با اعلام این خبر گفت: به دلیل عدم امکان آموزش این افراد از آنان خواسته شده است به محض اعلام نیاز خود را به مراکز ارتش معرفی […]

تعداد داوطلبان پیوستن به ارتش در جنوب این کشور از مرز یک میلیون نفر گذشت.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از ابنا ، یک منبع امنیتی در عراق با اعلام این خبر گفت: به دلیل عدم امکان آموزش این افراد از آنان خواسته شده است به محض اعلام نیاز خود را به مراکز ارتش معرفی کنند.

با توجه به تعداد بسیار زیاد داوطلبان برای جنگ با گروه های بعثی تکفیری، سازماندهی و آموزش این نیروها در مناطق مختلف عراق آغاز شده است.

«نوری المالکی» نخست وزیر عراق امروز در واکنش به فتوای آیت‌الله العظمی سیستانی گفت: آنچه سبب قوت قلب و اراده ما شد فتوایی بود که صادر شد. هدف از این فتوا ایجاد طایفه گری نبود زیرا ما و بلکه همه می‌دانند که مرجعیت عالی هیچ روزی از طایفه گری و درباره گروهی علیه گروه دیگری سخنی نگفته است بلکه همیشه در طول خط سیر (عراق) و در همه برهه های خطیر و حساس، درباره عراق و کلیت آن، تمامیت ارضی، وحدت، قانون اساسی و نظام آن سخن گفته است.

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :mohamd

چند نفر از دوستان من همین چند وقت پیش از کربلا اومدن
میگن همچین شور و اشتیاقی هم برای جهاد تو کربلا نجف نیست

KHAMENEI KHAMENEI