رهبر داعش دوسال زیر نظر اسرائیل آموزش دیده است

یک مقام آگاه نظامی اعلام کرد که “ابوبکر البغدادی” رهبر گروه تروریستی داعش دو سال در فلسطین اشغالی زیر نظر موساد آموزشهای اطلاعاتی و نظامی دیده است. این مقام آگاه با اشاره به تاریخچه شکل گیری داعش توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی و کمکهای مالی عربستان سعودی، گفت: هدف تشکیل داعش ایجاد هرج و مرج […]

یک مقام آگاه نظامی اعلام کرد که “ابوبکر البغدادی” رهبر گروه تروریستی داعش دو سال در فلسطین اشغالی زیر نظر موساد آموزشهای اطلاعاتی و نظامی دیده است.

این مقام آگاه با اشاره به تاریخچه شکل گیری داعش توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی و کمکهای مالی عربستان سعودی، گفت: هدف تشکیل داعش ایجاد هرج و مرج و وحشت در میان مسلمانان شیعه و سنی بوده و به همین دلیل در انتشار تصاویر داعش شبکه های مجازی در این خصوص بسیار فعال هستند.

وی افزود: داعش نگاه خاصی به مذاهب زیر مجموعه اسلام دارد و هدف دوم این تشکل ارائه یک چهره خشن از اسلام است.

وی ادامه داد: حضور داعش در عراق و بوکوحرام در آفریقا به عملیاتی شدن شعار تشکیل رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات کمک می کند.

وی افزود: آمریکا از شرایط موجود در عراق و سوریه نهایت بهره برداری را می کند و هرگز علیه داعش وارد فاز نظامی نخواهد شد.

این مقام آگاه تاکید کرد: در حال حاضر حدود ۱۲۰۰ تن از منافقین در کنار داعش فعالیت می کنند.

وی افزود: داعش فاقد تسلیحات پیشرفته است اما به خوبی از سلاح های سبک و نیمه سنگین بهره برداری می کند و این امر قدرت تحرک داعش را افزایش می دهد.

وی ادامه داد: رهبر داعش یکی از چهره های مرموزی است که آمریکا برای اهمیت دادن به این شخص یک جایزه ۱۰ میلیون دلاری تعیین کرده در حالی که ابوبکر البغدادی سالها ارتباط تنگاتنگی با سازمانهای جاسوسی آمریکا داشته است.

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI