حضور کاملا برهنه بازیکنان تیم کرواسی در استخر هتل!+عکس

بازیکنان تیم ملی فوتبال کرواسی در هتل محل اقامت خود جنجال راه ‌انداختند و باعث خشم سرمربی خود شدند. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس بازیکنان تیم کرواسی که در بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ با نتیجه ۳ بر یک مغلوب میزبان یعنی برزیل شدند، ‌به جای آنکه برای جبران شکست اقدام کنند […]

بازیکنان تیم ملی فوتبال کرواسی در هتل محل اقامت خود جنجال راه ‌انداختند و باعث خشم سرمربی خود شدند.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرگزاری فارس بازیکنان تیم کرواسی که در بازی افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ با نتیجه ۳ بر یک مغلوب میزبان یعنی برزیل شدند، ‌به جای آنکه برای جبران شکست اقدام کنند و مصمم باشند، به حواشی روی آورده‌اند.

خبری که در همین ارتباط از محل اقامت تیم کرواسی به بیرون درز کرد، حکایت از این موضوع دارد که شاگردان نیکو کواچ،‌ حاشیه‌ساز شده‌اند.

طبق گزارش‌های کسب شده بازیکنان تیم شرق اروپایی روز گذشته در استخر هتل به طرز زننده‌ای ظاهر شدند.

برخی عکاسان سمج رسانه‌ها موفق شدند تصاویر کاملا برهنه بازیکنان را شکار کنند. انتشار خبر این اتفاق باعث شد تا کواچ به عنوان مسئول فنی تیم واکنش تندی نشان داده و عصبانی شود.

وی گفت: برای شماها متاسفم. واقعا شرم کنید! شماها هر کدام‌تان خانواده دارید. دل‌تان می‌خواهد خانواده‌هایتان عکس‌های برهنه شماها را در رسانه‌ها ببینند؟

با توجه به این اتفاق به نظر می‌رسد اردوی تیم کرواسی پرحاشیه‌تر از قبل شده است. پیکارهای جام جهانی از پنجشنبه شب با دیدار برزیل و کرواسی در ورزشگاه سائوپائولو آغاز شد که به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI