گوگل پلی برای ایرانی ها باز و رفع تحریم شد

گوگل پلی برای ایرانی ها باز و رفع تحریم شد

چند ساعتی می شود که گوگل پلی به عنوان فروشگاه رسمی اپلیکیشن های اندروید، برای برخی از کاربران در داخل ایران قابل دسترسی است. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از آرنه وب ، این فروشگاه که تا پیش از این به علت تحریم ها، امکان دانلود اکثر اپلیکیشن ها را به کاربران ایرانی نمی داد، […]

Google-Play-Store

چند ساعتی می شود که گوگل پلی به عنوان فروشگاه رسمی اپلیکیشن های اندروید، برای برخی از کاربران در داخل ایران قابل دسترسی است.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از آرنه وب ، این فروشگاه که تا پیش از این به علت تحریم ها، امکان دانلود اکثر اپلیکیشن ها را به کاربران ایرانی نمی داد، اکنون بدون هیچ گونه اعلام رسمی درب های خود را بر روی هم وطنانمان گشوده است.

هنوز نمی توان با قاطعیت از این موضوع سخن گفت، چرا که همچنان بعضی از کاربران در تلاش برای دانلود از این مجموعه با پیغام خطا مواجه می شوند.

برای اینکه مشخص شود چه میزانی از کاربران ایرانی به گوگل پلی دسترسی دارند و چه تعدادی از آن ها همچنان قادر به دانلود از این مجموعه نیستند، از شما دعوت می کنیم تا این موضوع را با دستگاه اندرویدی خود امتحان کنید و نتیجه را در زیر با ما به اشتراک گذارید.

۲۷ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :پیمان

برای من که از رایتل استفاده میکنم که در دسترسه!

نويسنده ديدگاه :رضا

از من درست شده

نويسنده ديدگاه :امیرم

تو گوشی من که از وایرلس استفاده میکنم، بدون قند شکن و امثال اینا، براحتی دانلود میشه.فقط تو عکس ها بعضیشون رو میاره. ولی خیلی عالب شده

نويسنده ديدگاه :علی

من با همراه اول میتونم دانلود کنم ولی فیلتر است و از این که فیلتر است ناراحت هستم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

با وایرلس که دانلود کرد مشکلی نداشت

نويسنده ديدگاه :ناشناس

من با وایفای دان نمیشه ارور (۱۹۸)میده لطفا راهنمایی کنید

KHAMENEI KHAMENEI