اتفاقی که شایعه خروج سید جلال حسینی از پرسپولیس را قوی تر میکند

برادر مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز (دوشنبه) با ناراحتی این باشگاه را ترک کرد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فوتبال ایران، در حالی که هنوز وضعیت سیدجلال حسینی با باشگاه پرسپولیس مشخص نشده است، برادر این بازیکن که نقش مدیربرنامه‌های او را هم ایفا می‌کند امروز برای نشست با رحیمی و مسئولان باشگاه […]

jalal-hosseini

برادر مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز (دوشنبه) با ناراحتی این باشگاه را ترک کرد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فوتبال ایران، در حالی که هنوز وضعیت سیدجلال حسینی با باشگاه پرسپولیس مشخص نشده است، برادر این بازیکن که نقش مدیربرنامه‌های او را هم ایفا می‌کند امروز برای نشست با رحیمی و مسئولان باشگاه پرسپولیس به این باشگاه رفت. برادر حسینی هنگام خروج از باشگاه پرسپولیس چهره‌ای ناراحت داشت و حاضر نشد با خبرنگاران گفت‌وگو کند. با این شرایط بعید به نظر می‌رسد سیدجلال حسینی فصل بعد هم در پرسپولیس بماند.او احتمالا برای آینده،بازی در لیگ قطر را مدنظر قرار داده این در حالی است که اختلاف حسینی با پرسپولیس بابت طلب فصل گذشته است.

همچنین سیدمهدی سیدصالحی امروز برای چندمین بار به باشگاه پرسپولیس مراجعه کرد تا تکلیف طلبش از این باشگاه مشخص شود. سیدصالحی بعد از خروج از باشگاه پرسپولیس گفت که رحیمی قول داده تا به زودی مشکل مالی‌اش را برطرف کند.

۲۶ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI