پخش شنای یک زن برای نخستین بار از صدا و سیما!

ظهر امروز شبکه اول صدا و سیما برای نخستین بار شنای یک زن را برای دقایقی نشان داد. با توجه به ممنوع بودن نشان دادن تصویر یا ویدئوی شنای زنان ، این امر یک حرکت جدید در تلوزیون قلمداد می شود. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرده ، در برنامه امروز اصل ۵۰ شبکه […]

ظهر امروز شبکه اول صدا و سیما برای نخستین بار شنای یک زن را برای دقایقی نشان داد. با توجه به ممنوع بودن نشان دادن تصویر یا ویدئوی شنای زنان ، این امر یک حرکت جدید در تلوزیون قلمداد می شود.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از خبرده ، در برنامه امروز اصل ۵۰ شبکه اول صدا و سیما که بمناسبت سالروز جهانی اقیانوس ها و نیز سالروز غرق شدن کشتی رافائل در آبهای بوشهر پخش میشد گزارشی مستند از شنای یک خانم شناگر ملی کشور در دریا با پوشش مانتو برای دقایقی پخش شد.خاطر نشان می سازد اصل ۵۰ قانون اساسی درباره “حفاظت از محیط زیست” می باشد .

گفتنی است خانم دکتر کارشناس میهمان که از سازمان حفاظت از محیط زیست در برنامه اصل ۵۰ حضور یافته بود در پاسخ به انتقاد مجری برنامه در خصوص اثرات محیط زیستی باقی ماندن کشتی در آبها ، ، خارج نمودن کشتی رافائل را از جنبه های مختلف ، مقرون به صرفه اقتصادی ندانست !

۲۶ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI