جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار

جدیدترین جنایت داعش درصلاح الدین عراق + عکس تاسف بار

گروه تروریستی داعش با هدف ایجاد رعب و وحشت در صفوف ارتش عراق و داوطلبان مردمی مبارزه با این تکفیری‌ها تصاویری از جنایات خود در صلاح‌الدین را منتشر کرد. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس، سایت تروریست‌های داعش تصاویر تکان‌دهنده‌ای از توحش و جنایت خود در استان «صلاح الدین» منتشر کرده ‌است و در […]

گروه تروریستی داعش با هدف ایجاد رعب و وحشت در صفوف ارتش عراق و داوطلبان مردمی مبارزه با این تکفیری‌ها تصاویری از جنایات خود در صلاح‌الدین را منتشر کرد.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از فارس، سایت تروریست‌های داعش تصاویر تکان‌دهنده‌ای از توحش و جنایت خود در استان «صلاح الدین» منتشر کرده ‌است و در ذیل هر عکس نیز توضیح داده است.

هر چند که علاوه بر مراجع عظام شیعه و علمای اهل تسنن، حتی مردم عراق نیز اذعان می‌کنند که بحران ایجاد شده در عراق جنگ شیعه و سنی نیست و یک توطئه برای ایجاد فتنه طائفه‌ای در این کشور است، اما تروریست‌ها همچنان در حال تحریک احساسات دینی و مذهبی و انسانی مردم عراق هستند.

هدف دیگر تروریست‌ها از انتشار این عکسها، ایجاد رعب و وحشت در صفوف مردم عراق است زیرا ارتش عراق با کمک نیروهای مردمی و نیروهای امنیتی کردی به خوبی می‌تواند این درگیری و نبرد را پشت سر بگذارد اما جنگ روانی شدیدی علیه آنها به راه افتاده که ارمغان تجربه‌ تروریست‌های داعش در سوریه است.

این تروریست‌ها تاکنون تنها شهر فلوجه را به طور کاملا در دست گرفته‌اند و بخش‌های زیادی از موصل را اشغال کرده‌اند اما در استان صلاح‌الدین به غیر از چند منطقه نتوانسته‌اند موفقیت چندانی به دست بیاورند زیرا با مقاومت مردمی شدیدی مواجه هستند. اما به منظور ایجاد رعب در میان مردم در همان چند منطقه اشغال شده، به جولان می‌پردازند و از هیچ جنایتی رویگردان نیستند.

در ذیل تصاویر غنایمی که آنها از ارتش عراق گرفته‌اند و قتل عام نظامیان عراقی و چه بسا شهروندان غیر نظامی عراق می آید که تروریست‌ها آن را از فتوحات خود می‌دانند.

تروریست‌ها در توضیح این عکسها از واژه‌های اهانت‌آمیز استفاده کرده‌اند به عنوان مثال در ذیل این عکس نوشته شده است: «پرچم خلافت بر سر رافضی‌ها بر افراشته شده است».

در ذیل این عکس در خطاب به شیعیان نوشته شده است: «سوگند که ای رافضی‌ها…از خونهای شما رودها جاری می‌کنیم»

در دو تصویر آخر نیز تصاویر تجهیزات به غنیمت گرفته شده ارتش عراق در استان صلاح‌الدین منتشر شده است. این در حالی است که تنها دیروز بیش از ۲۰۰ تروریست به دست ارتش عراق کشته شده‌اند.

daesh-killed-iraq (1) daesh-killed-iraq (2) daesh-killed-iraq (3) daesh-killed-iraq (4) daesh-killed-iraq (5) daesh-killed-iraq (6) daesh-killed-iraq (7) daesh-killed-iraq (8) daesh-killed-iraq (9) daesh-killed-iraq (10) daesh-killed-iraq (11) daesh-killed-iraq (12) daesh-killed-iraq (13) daesh-killed-iraq (14) daesh-killed-iraq (15)

۲۵ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :ناصر

کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا

نويسنده ديدگاه :یا ثارالله

خدا لعنتشون کنه

نويسنده ديدگاه :سید حبیب

خدا لعنتتون کنه که واقعا پست صفتید چه زود خداوند شما را به عذابی بزرگ عذاب خواهد کرد
و خوشا به سعادت این مردم مظلوم که به شهادت میرسند و خداوند از این دنیای ظلمانی آنها را به سوی بهشت اعلای خود بالا میبرد چه سعادتی برتر از این زنده باد شهیدان راه خدا
السلام علیک یا اباصالح المهدی
لبیک یا امام زمان عج
لبیک یا نائب امام زمان امام خامنه ای
اللهم عجل لولیک الفرج

نويسنده ديدگاه :ناشناس

کسانی این فجایع را ببیند که در مقابل دشمن ددمنش و درنده خو( که بارها و بارها امتحانشو پس داده ) دموکراسی لبخند را در پیش گرفته اند … ببیند آخر باج دادنها را ..

نويسنده ديدگاه :ناشناس

خداوند تمام وهابیت رو ریشه کن کند انشاالله , مرگ بر منافق , درود بر امام خامنه ای و ملت مهربان ایران.

نويسنده ديدگاه :مجید

یعنی فقط میخوام با ایران چپ نگاه کنن یا آقا فتوای جهاد بده یه پوستی از اینا بکنیم که حالشون جا بیاد
انشاالله ظهور نزدیکه

نويسنده ديدگاه :haji

لعنت خدا بر وهابیت
لعنت خدا بر آل سعود
بشمار

نويسنده ديدگاه :ناشناس

ان شاالله امام زمانمون زود بیاد داد مظلو م های جهان را بگبره.
خدا لعنتتون کنه هزاران بار

نويسنده ديدگاه :ناشناس

جهنم هر جی عراقی باید کشته بشن بی قیرتها

نويسنده ديدگاه :ناشناس

aghay ke migi jahanam har chi araghi bayd koshte beshan ona mosalmonan azkhoda betars

نويسنده ديدگاه :hamidbandar

واقعا چرا شیعیان دست به اقدام مقابله به مثل نمی زنند و فقط منتظرند آخه حضرت علی (ع) هم می فرمایند زمانی که سنگی به طرف شخصی پرتاب می شود آن سنگ را باید به طرفی که پرتاب شده انداخت

وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش داعش نتواند که جوابم دهد ( همانطور که سردار سر افراز سپاه اسلام سردار سلیمیانی گفتند فقط با یک اشاره مقام معظم رهبری امام خامنه ای گروه داعش را ریشه کن میکنیم و عاشورایی دیگر رقم میزنیم که دنیا به خودش ندیده باشه و نماز ظهر را با سربازان امام خامنه ای در بقیع به جماعت میخونیم

نويسنده ديدگاه :ناشناس

از خدواند منان می خواهیم هر چه زود تر زمین از وجود گروهی داعش پلید پاک بشه. لعنت بر داعش هزاران بار

نويسنده ديدگاه :ناشناس

لعنت خدا ورسول گرامیش برال سعود وبنیانگذاران تفکرات القاعده وهمه گروهای تکفیری

نويسنده ديدگاه :ناشناس

لعنت خدا ورسول گرامیش برال سعود وبنیانگذاران تفکرات القاعده وهمه گروهای تکفیری …………. ۱۱. تیر ۹۳

نويسنده ديدگاه :مهدی ع

دل زمین هم ازین همه ظلم به درد امده … این المهدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نويسنده ديدگاه :alireza

فقط دلم میخواد که آقا اجازه بده که بریم ایناره ریشه کن کنیم –

نويسنده ديدگاه :ناشناس

سلام در کار خیر جای هیچ اجازه نیست پاشو برو علیرضا خان

نويسنده ديدگاه :ناشناس

لعنت خدا بر محمد ابن عبدالوهاب (بنیانگذار وهابیت) داعشی ها هم پیرو عبدالوهاب نادان هستن. مثل ابن ملجم مرادی این همه ادعای دینداریش میشد نه امام علی را شناخت و نه حرمت مسجد و ماه رمضان راگرفت. خاک تو سرتان که با این رفتارتان اسلام را در دنیا بد جلوه میدید

KHAMENEI KHAMENEI