روحانی پس از ۴ روز پیروزی بشار اسد را تبریک گفت

به گزارش ظهور۱۲ ، رییس جمهوری پس از یک وقفه چهار روزه و فشار رسانه ها و جناح های مختلف در داخل کشور در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری در سوریه را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام […]

به گزارش ظهور۱۲ ، رییس جمهوری پس از یک وقفه چهار روزه و فشار رسانه ها و جناح های مختلف در داخل کشور در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری در سوریه را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن پیام دکتر حسن روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای بشار الاسد

رئیس جمهور منتخب جمهوری عربی سوریه

السلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری سوریه حاکی از اراده مردم مقاوم کشورتان برای حضور در صحنه سیاسی و تعیین سرنوشت خود بود. اینجانب ضمن ابراز خرسندی از این رخداد مهم که گامی امید بخش در مسیر مردم سالاری است، پیروزی ملت سوریه و جنابعالی را صمیمانه تبریک می گویم.

نتایج این انتخابات نشان دهنده اعتماد مردم سوریه و عزم آنها برای حرکت به سوی ثبات، امنیت و وفاق ملی است. رجاء واثق دارد که با درایت جنابعالی ، سوریه راه خود را در مسیر صلح و آرامش و وحدت ملی طی کرده و از بحرانی که بر او تحمیل شده به سلامت خواهد گذشت وبا مشارکت هرچه بیشتر مردم، مسیر انسجام ملت و سازندگی اقتصاد سوریه با وحدت و قوت پیموده خواهد شد.

سلامتی و موفقیت جنابعالی و امنیت، توسعه و پیشرفت روزافزون دولت و ملت دوست و برادر سوریه را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

حسن روحانی
رییس جمهوری اسلامی ایران

۱۹ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :رو کم کنی

روتون کم شد شمائی که ایراد میگرفتین

نويسنده ديدگاه :مم

چطوری آقای رئیس جمهور ! میتونه اینقدر بی فکر باشه ؟؟
واقعا که لیاقت ….

نويسنده ديدگاه :تربت قدس

بعد از چهار روز !!!
لابد هنوز از مستی پیروزی ۲۴ خرداد ۹۲ هوشیار نشده بوده ، بنده خدا !!
روحانی مچکریم !!

KHAMENEI KHAMENEI