پیام تبریک حسن روحانی به بشارالاسد

تبریک رییس جمهوری اسلامی ایران به رییس جمهور سوریه رئیس‌جمهور در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری در سوریه را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری در سوریه را به دولت و ملت […]

تبریک رییس جمهوری اسلامی ایران به رییس جمهور سوریه

رئیس‌جمهور در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری در سوریه را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در پیامی به بشار اسد، برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری در سوریه را به دولت و ملت این کشور تبریک گفت.

10359210_663347663750109_2529301082639239403_n

متن پیام حسن روحانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای بشار الاسد

رئیس‌جمهور منتخب جمهوری عربی سوریه

السلام علیکم و رحمه الله وبرکاته

برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه حاکی از اراده مردم مقاوم کشورتان برای حضور در صحنه سیاسی و تعیین سرنوشت خود بود.

اینجانب ضمن ابراز خرسندی از این رخداد مهم که گامی امیدبخش در مسیر مردم‌سالاری است، پیروزی ملت سوریه و جنابعالی را صمیمانه تبریک می‌گویم.

نتایج این انتخابات نشان‌دهنده اعتماد مردم سوریه و عزم آنها برای حرکت به سوی ثبات، امنیت و وفاق ملی است.

رجاء واثق دارد که با درایت جنابعالی، سوریه راه خود را در مسیر صلح و آرامش و وحدت ملی طی کرده و از بحرانی که بر او تحمیل شده به سلامت خواهد گذشت و با مشارکت هر چه بیشتر مردم، مسیر انسجام ملت و سازندگی اقتصاد سوریه با وحدت و قوت پیموده خواهد شد.

سلامتی و موفقیت جنابعالی و امنیت، توسعه و پیشرفت روزافزون دولت و ملت دوست و برادر سوریه را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

حسن روحانی
رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

۱۸ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI