۶۵پزشک و یک تن دارو به کربلا ارسال شد

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از اعزام ۶۵ پزشک و پرستار به همراه یک تن دارو همزمان با نیمه شعبان به عراق خبر داد. علی حیدری در گفت‌وگو با فارس، در مورد تمهیدات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر همزمان با آغاز ماه مبارک شعبان گفت: نیمه شعبان از […]

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از اعزام ۶۵ پزشک و پرستار به همراه یک تن دارو همزمان با نیمه شعبان به عراق خبر داد.
علی حیدری در گفت‌وگو با فارس، در مورد تمهیدات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر همزمان با آغاز ماه مبارک شعبان گفت: نیمه شعبان از مهمترین اعیاد شیعیان محسوب می‌شود که به نوعی روز قدرتنمایی شیعه است.

وی با اشاره به انبوه زائران میلیونی و حضور آنها در شهر کربلا افزود: با ورود ۱۰ میلیون نفر در این منطقه خیابان‌های همجوار حرم مالامال از جمعیت و عاشقان امام حسین (ع) است. که از چند روز قبل پای پیاده از کشورهای همچون سوریه، لبنان، ایران، بحرین، پاکستان و سایر بلاد اسلامی راهی کشور عراق می‌شوند.

معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از اعزام ۶۵ نفر پزشک، پرستار و امدادگر به کشور عراق خبر داد و افزود: دو تیم پزشکی به همراه یک تن دارو و تجهیزات چند روز قبل از نیمه شعبان یعنی ۱۸ خرداد عازم کشور عراق می‌شوند و تا ۳ روز پس از نیمه شعبان در آنجا حضور دارند و بیست و پنجم خرداد به میهن اسلامی باز می‌گردند.

وی تصریح کرد: این دو تیم پزشکی خدمات رایگان را به تمام زائران حاضر در کربلا ارائه می‌دهند. این خدمات به صورت رایگان است و به تمام زائران سایر کشورها نیز ارائه می‌شود.

حیدری اظهار کرد: یک چادر پزشکی در بین الحرمین با هماهنگی عتبه امام حسین (ع) و دو چادر دیگر در خیابان جمهوری مستقر می‌شود.

۱۸ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

KHAMENEI KHAMENEI