درخواست عجیب کنگره یهودیان از فیفا درباره بازی ایران-آرژانتین

“کنگره یهودیان جهان” در درخواستی غیرمنطقی و شیطنت آمیز از فیفا خواسته به منظور احترام به کشته شدگان سال ۱۹۹۴، پیش از بازی ایران – آرژانتین در مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی، لحظاتی سکوت در نظر گرفته شود. به گزارش ظهور۱۲ به نقل از مهر، در سال ۱۹۹۴ در انفجاری که در بوئنس آیرس صورت […]

کنگره یهودیان جهان” در درخواستی غیرمنطقی و شیطنت آمیز از فیفا خواسته به منظور احترام به کشته شدگان سال ۱۹۹۴، پیش از بازی ایران – آرژانتین در مرحله گروهی رقابتهای جام جهانی، لحظاتی سکوت در نظر گرفته شود.

به گزارش ظهور۱۲ به نقل از مهر، در سال ۱۹۹۴ در انفجاری که در بوئنس آیرس صورت گرفت ۸۵ یهودی جان خود را از دست دادند که پس از آن جامعه صهیونیستی جهان در اقدامی غیراخلاقی ایران را متهم به دست داشتن در این حادثه دانست.

“جک ترپینس”، رئیس برزیلی یهودیان شاخه آمریکا لاتین، طی نامه‌ای که به رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال، سپ بلاتر، نوشته از این نهاد خواسته تا پیش از بازی دو تیم ایران – آرژانتین برای لحظاتی سکوت منظور شود.

این در حالی است که فیفا در مسابقات فوتبال، هرگونه رویکرد سیاسی و مذهبی را رد کرده و آن را ممنوع اعلام کرده است.

بازی تیم‎های ایران و آرژانتین در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) برگزار خواهد شد.

این نکته قابل ذکر است که صهیونیست‌ها همواره با طرح موضوعات بی مورد درصدد تخریب وجهه ایران در مجامع جهانی هستند.

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ | پیوندک |
ارسال دیدگاه

*

code

نويسنده ديدگاه :بنده

اگه مسئولین فرهنگی و سیاسی ما عرضه داشته باشند جام جهانی فقط برای توپ زدن و بازی نیست بهترین فرصته که بتونیم گوشه ای از فرهنگ و آداب و رسوم و اعتقادات مان را نشان دهیم
نه این که نشون بدیم ایران فقط ببر داره مگه باغ وحشه !!!؟

KHAMENEI KHAMENEI